Youtube ، Capo Plaza بیشترین دنبال کننده در ایتالیا است

[ad_1]

با افزایش رتبه نزدیک به 250 ، Capo Plaza در بالای هفته در فهرست بیشترین دنبال کنندگان هنرمندان YouTube در ایتالیا قرار دارد؛ صعود به بالای رتبه بندی به دلیل موفقیت Plaza ، آخرین تلاش برای ثبت رکابدار از Salerno است. در جایگاه دوم همکار وی Sfera Ebasta قرار دارد که نزدیک به شش میلیون نمایش در هفت روز گذشته برای او کافی نیست. جای خود را به الساندرا آموروسو دهید که 14.5 درصد از کلیک های خود را نسبت به یک هفته قبل از دست داده است.

اما تعداد موجود در Capo Plaza هنوز به او اجازه نمی دهد که جای خود را بر روی تریبون های پر شنونده بگذارد ، جایی که ما برای پیدا کردن MV Killa ، Yung Snapp و Enzo Dong ، سه خواننده رپ از مدرسه ناپلی ، که با هم آهنگ را ایجاد کردند ، پیدا می کنیم ” چلپ چلوپ “. بازدیدهای تابستانی از سر گرفته شده ، تریبون در واقع با “قدم از ماه” ، دوئت بین Rocco Hunt و اسپانیایی آنا منا و “Karaoke” ، بازگشت به همکاری تابستانی بین Salento Bumdabash و Alessandra Amoroso ، تکمیل می شود. واسکو روسی با رفتن به بخشی که به فیلم ها اختصاص دارد ، با فیلم “آهنگ عشق دور ریخته شده” که در هفت روز گذشته یک و نیم میلیون کلیک را لمس کرده است ، مقام اول را تأیید می کند. ورود جدید مستقیماً به Capo Plaza با “Don’t do this” ، یکی از شانزده قطعه آلبوم جدیدش ، در جایگاه دوم قرار گرفت. سازندگان Takagi & Ketra با تک آهنگ جدید “Venere e Marte” ، آهنگی که توسط این زوج منتشر نشده ، توسط Marco Mengoni و Frach Quintale ساخته شده است ، در پایین ترین ردیف سکو تأیید می شوند. و همیشه بر عهده Capo Plaza است که می تواند لیست محبوب ترین آهنگ های این پلتفرم را رهبری کند ، این آهنگ دوباره “Don’t Do This” است که در طول یک هفته بیش از یک و نیم میلیون آهنگ جمع آوری کرده است.

با عجله کلیک برای میشل براوی ، که پس از چند سال وقفه با آلبوم “جغرافیای تاریکی” که حاوی آهنگ “Mantieni il bacio” است ، به موسیقی بازمی گردد ، از حضور در جشنواره Sanremo توسط Amadeus خودداری کرد ، اما امروز برنده سابق X-Factor را تجدید می کند. با “اما مارونه” و “الساندرا آموروسو” با “قطعه ای از قلب” تریبون را ببندید ، این دوئت بین دو برنده سابق “آمیسی دی ماریا دی فیلیپی” است که مدت هاست توسط طرفداران آنها درخواست شده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.