X Factor جبهه اصلی خود را انتخاب می کند: Ludovico Tersini ، مجری جدید برنامه استعدادیابی

[ad_1]

X Factor جبهه خود را انتخاب می کند: اینگونه خواهد بود لودوویکو ترسینی مجری برنامه Sky ، به تهیه کنندگی Fremantle ، انتظار می رود در ماه سپتامبر در Sky و NOW برگزار شود.

اعلامیه رسمی از آسمان منتشر می شود.

لودوویکو 25 ساله رومی ، یکی از شخصیت های اصلی Skam Italia است ، یک پدیده واقعی از نسل ها که انقلابی در ژانر سریال نوجوان و هزاران هوادار را به مدت چهار فصل به صفحه چسباند. بازیگری ، اما همچنین موسیقی که او عاشق بسیاری است: او علاوه بر دانستن و گوش دادن ، باس و گیتار می نوازد و گروهی دارد که هرگز نامش را فاش نکرده است. کار او از زمانی آغاز شد که در کودکی بین موسیقی و تئاتر در مدرسه تقسیم شد.

وی در سال 2014 در فیلم دیگو بیانچی ، معروف به زورو ، آرانس و مارتلو ، در هفتاد و یکمین نمایشگاه بین المللی فیلم ونیز ، نقش لودوویکو را بازی کرد.

سپس در سال 2016 در بازیگران فیلم L’estate addosso ، فیلمی به نویسندگی و کارگردانی گابریل موچینو بازی کرد و سال بعد در “کلاه ایمنی – همه برای یک دختر” بازی کرد ، فیلمی به کارگردانی آندره مولایولی و ارائه در فیلم a جشنواره ای در تورین – که جایزه Biraghi را برای او به ارمغان آورد ، هر ساله به خاطر افشاگری های جوان سینمای ایتالیا به نستری آرژانتو در Taormina. در فیلم کوتاه Aggrappati a me ساخته لوکا آرچیدیاکونو شرکت کرد. لودوویکو از شخصیت های اصلی دو فصل اول سریال Everything Can Happen به کارگردانی لوسیو پلگرینی است و از سال 2019 جزو چهره های سریال Summertime است. علاوه بر این ، او نقاشی می کند و بسیار ورزشکار است (او قایقرانی ، موج سواری ، کوهنوردی و اسکیت بازی می کند).

نام هادی جدید اولین قطعه از موزاییک X Factor 2021 است که در هفته های اخیر ساخته شده است.

نسخه ای که از اولین روز کاری یک هدف دارد: جستجوی بالا. همه چیزهایی را که در چند ماه گذشته در مرکز کنار گذاشته شده بگذارید ، خود را در کنار یک نسل قرار دهید ، “نسل Z” ، که نه تنها باید صدا بدهد ، بلکه اعتماد را نیز بازگرداند. و لودوویکو ترسینی یکی از نماینده ترین هاست: لودوویکو در اولین حضور مطلق خود در هدایت تلویزیونی ، به عنوان یک استعداد جوان وارد آنجا شد و برای همراهی استعدادهای دیگر ، اغلب همسالان ، در صحنه X Factor فراخوانده شد.

آنتونلا د اریکو ، معاون اجرایی برنامه نویسی Sky Italia ، تأکید می کند:

«هنگام انتخاب رهبر جدید X Factor ، ما تصمیم گرفتیم که خودمان را با دو سنگ بنای تاریخ آسمان راهنمایی کنیم: جستجوی استعداد و میل مداوم برای آزمایش خود. با استفاده از لودوویکو ، ما متقاعد شدیم که یک نقطه ملاقات جدیدی بین این دو عنصر پیدا کرده ایم: استعدادی که مجسم اصالت ، طراوت ، غیرت خلاق بیست ساله و اراده ای است – وی ، بلکه ما نیز – برای تحقق چالش جدید تاریخ ، تاریخ جدید ما خوشحالیم که لودوویکو در کنار ما است و نمی توانیم منتظر استقبال از او در صحنه X Factor 2021 باشیم که اکنون نیز صحنه وی خواهد بود.

گابریل ایمیرزی ، مدیر عامل شرکت Fremantle ، گفت: “ما از لودوویکو در خانواده X Factor استقبال می کنیم. او وظیفه بسیار دشواری را خواهد داشت تا جایگزین الساندرو کاتلان شود ، که ده سال چهره و هویت برنامه را بر عهده داشت. در مورد او چیزهای زیادی مرا تحت تأثیر قرار داد ، اما بیش از همه کنجکاوی و انگیزه ای که او تصمیم گرفت بدون هیچ گونه تردیدی نسبت به مسیری که از قبل طی شده ، بدون هیچ گونه تردیدی این فصل جدید از فعالیت هنری خود را آغاز کند. X Factor به اشتیاق ، اشتیاق ، انرژی و تمایل او برای ریسک پذیری نیاز دارد. من مطمئن هستم که این یک شوک سالم برای مخاطبان خواهد بود ، اما همچنین برای ما که برنامه را می سازیم. و ما خوشحالیم که او این چالش را پذیرفت. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.