WhatsApp ، زنگ خطر سرقت حساب: در اینجا نحوه جلوگیری از آنها وجود دارد

[ad_1]

چگونه از سرقت حساب های واتس اپ جلوگیری کنیم. این نشانه ای است که پلیس پستی تأکید می کند ، که تأکید می کند “تعداد فزاینده ای از شهروندان گزارش می دهند که تلفن های هوشمند خود را در پیام های sms دریافت می کنند مانند” سلام ، من اشتباهی کدی را برای شما ارسال کردم ، آیا می توانید آن را به من برگردانید؟ که به نظر می رسد توسط کاربران در دفترچه آدرس آنها ارسال می شود. اغلب اوقات ، مصرف کنندگان با گمراهی از دانش فرض شده فرستنده ، بدون اینکه بدانند قربانی کلاهبرداری شده اند ، با پاسخ دادن به پیام درنگ نمی کنند. کد ارسالی در واقع به مجرمان سایبری اجازه می دهد تا حساب WhatsApp را مصادره کرده و از سرویس پیام رسانی فوری برای مرتکب کلاهبرداری اضافی با استفاده از شماره تلفن قربانی و همچنین دسترسی به مخاطبین ذخیره شده در دفترچه آدرس ، و ایجاد چیزی مانند یک نامه زنجیره ای – نمایه استفاده کنند. در واتس اپ ، کاربری که می خواهد ما کد را برای او بفرستیم در واقع مخاطب ما است که به نوبه خود با همان رفتار متقلبانه دسترسی Unt خود را نقض کرده است – که اکنون هزاران شهروند را در سراسر ایتالیا تحت تأثیر قرار می دهد. “

پلیس پست و ارتباطات به یاد داشته باشید که کدهایی که از طریق پیام کوتاه وارد می شوند کاملا شخصی هستند و هرگز نباید به اشتراک گذاشته شوند ، حتی اگر توسط یکی از مخاطبین یا دوستان و / یا خانواده ما درخواست شده باشد. هرگز روی پیوندهای پیامکی کلیک نکنید. توصیه می شود که “تأیید صحت دو مرحله ای” موجود در قسمت “حساب تنظیمات برنامه” را فعال کنید ، که به ما امکان می دهد یک کد شخصی شش رقمی را وارد کنید که سیستم در اولین دسترسی از ما می خواهد و برای همه عملیات اصلاح که ما به آن منتقل خواهیم شد تأثیر بر نمایه ما ؛ اگر فریب خورده ایم ، باید فوراً تماس های خود را در مورد آنچه برای ما اتفاق افتاده اطلاع دهیم ، تا آنها قربانیان احتمالی زنجیره نشوند.

نحوه بازیابی حساب خود: «با شماره تلفن خود وارد WhatsApp شوید و با وارد کردن کد 6 رقمی که از طریق پیام کوتاه دریافت می کنید ، شماره را تأیید کنید. پس از وارد کردن کد پیامکی 6 رقمی ، هر کسی که از حساب شما استفاده کند به طور خودکار از سیستم خارج می شود. همچنین ممکن است از شما خواسته شود کد تأیید خود را در دو مرحله ارائه دهید. اگر کد را نمی دانید ، ممکن است شخصی که از حساب شما استفاده می کند تأیید صحت دو مرحله ای را فعال کرده باشد “، نتیجه گیری یادداشت است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.