WhatsApp ، با به روزرسانی اطلاعات شخصی به اشتراک گذاشته شده با فیس بوک: نحوه جلوگیری از آن در اینجا آمده است

[ad_1]

سال نو و روی به روزرسانی WhatsApp کلیک کنید. دیروز ، 6 ژانویه ، میلیون ها کاربر پیامی دریافت کردند که از آنها دعوت می کند تا برنامه حریم خصوصی را به روز کنند. با این حال ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا اطلاعات شخصی خود را با شبکه اجتماعی فیس بوک به اشتراک بگذارید.

داده هایی که باید به اشتراک گذاشته شوند

Whatsapp برخی از داده ها را با فیس بوک به اشتراک می گذارد ، که این برنامه را با قیمت 19 میلیارد دلار در سال 2014 خریداری کرده است. این دو شماره تلفن و اطلاعات استفاده را به اشتراک می گذارند.

این چیزی است که اطلاعات می گوید

“عملیات جهانی. WhatsApp ، هم در داخل با شرکتهای فیس بوک و هم در خارج از کشور با شرکای ما ، ارائه دهندگان خدمات و افرادی که در سراسر جهان با آنها ارتباط برقرار می کنید ، اطلاعات را با رعایت این سیاست حفظ حریم خصوصی به اشتراک می گذارد. به عنوان مثال ، اطلاعات شما ممکن است منتقل یا منتقل شود یا ذخیره و ارسال شود: در ایالات متحده. در کشورها یا مناطقی که شرکت های وابسته و شرکای فیس بوک یا ارائه دهندگان خدمات ما در آن اقامت دارند. در هر کشور یا سرزمینی در جهان که خدمات ما در آن ارائه می شود و همچنین محل اقامت شما برای اهداف توصیف شده در این سیاست حفظ حریم خصوصی. WhatsApp از زیرساخت های جهانی فیس بوک و مراکز داده از جمله مراکز موجود در ایالات متحده استفاده می کند. این انتقال ها برای ارائه خدمات جهانی مشخص شده در شرایط ما لازم است. ما به شما یادآوری می کنیم که کشورها یا خطاهایی که اطلاعات در آنها به کاربر منتقل می شود ممکن است قوانین حریم خصوصی و حفاظتی متفاوت از کشورها یا قلمرو محل اقامت کاربر داشته باشد. “

چگونه می توان از به اشتراک گذاری جلوگیری کرد

کاربران حدود 30 روز فرصت دارند تا از این کار جلوگیری کنند و از افشای اطلاعات شخصی خود از شبکه اجتماعی جلوگیری کنند. مطابق یادداشت اطلاعاتی ، باید به تنظیمات حساب بروید و از آنجا گزینه ای برای جلوگیری از به اشتراک گذاری خواهید داشت ، حتی اگر گفته نشود که شرایط قابل قبول است و می توانید تنظیمات را تغییر دهید.

هدف فیس بوک مبارزه با هرزنامه و سو abuse استفاده است

همه این موارد در حال رخ دادن است تا فیس بوک بهتر بتواند تبلیغات را هدف قرار دهد و “تجربه محصول” را بهبود بخشد تا مشخص کند دوستان شما چه کسانی هستند و چه محتوایی را دوست داریم. این خط مشی می گوید به روزرسانی همچنین به جلوگیری از هرزنامه و سو abuse استفاده کمک می کند.

وعده Whatsapp

WhatsApp قول داده است که هیچ یک از محتوای پیام های کاربران را به اشتراک نگذارد. اگر رمزگذاری انتها به انتها به درستی کار کند ، شرکت ها نمی توانند متن ها را ببینند ، زیرا توسط کاربر کنترل می شوند. در پست وبلاگ WhatsApp آمده است: “ما شماره WhatsApp شما را حتی در فیس بوک با افراد دیگر نمی فرستیم و به اشتراک نمی گذاریم و هنوز شماره تلفن شما را به تبلیغ کنندگان نمی فروشیم ، به اشتراک نمی گذاریم یا نمی دهیم.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *