Waste ، 18 میلیون برای مجموعه جداگانه در سیسیل منتشر شد

[ad_1]

قفل شده توسط شورای منطقه ای 18 میلیون یورو برای بهبود جمع آوری زباله جداگانه در سه شهر پایتخت سیسیل. رئیس منطقه ، نلو موسومچی ، توافق نامه ای را با وزارت محیط زیست و کنسرسیوم Conai امضا کرده است که “به پالرمو ، کاتانیا و مسینا امکان افزایش جمع آوری و مقابله با دفن زباله های خرد و دفع بی رویه زباله را می دهد”.

پس از تقریباً ده دقیقه انتظار ، بودجه می رسد و با توجه به تعداد ساکنان توزیع می شود ، از جمله شرکت های تنظیم کننده خدمات مدیریت پسماند (Srr) در مراحل برنامه ریزی و خرید تجهیزات. با جزئیات بیشتر ، 6.5 میلیون برای پایتخت ، 5 میلیون برای استان اتنا سابق و 4.2 میلیون برای استان Peloritan در نظر گرفته شده است. علاوه بر این ، در نتیجه توافق دیگری از سال 2012 ، دو میلیون و 492 هزار یورو از پالرمو برای Srr اضافه می شود.

موسومچی توضیح می دهد: “این یک نتیجه عالی است” ، این بار دیگر توجه دولت منطقه ای به موضوع جمع آوری جداگانه زباله را نشان می دهد ، که تقریباً طی سه سال در جزیره ما دو برابر شده و از 20 به 40 درصد رشد کرده است. به سال 2011 برمی گردد ، اما به لطف گفتگوی مداوم بین کمیته انرژی و خدمات آلبرتو پیروبون و وزارت محیط زیست فقط در حال حاضر امضا شده است. “

وی گفت: “ما كاملاً به این ابتكار اعتقاد داشتیم ، زیرا ما معتقدیم كه مداخله در حمایت از كلانشهرها درگیر در روند افزایش جمع آوری جداگانه زباله ضروری است.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.