UniCredit مشترک یک وام قرض الحسنه “پایدار” 3.5 میلیون یورویی است که توسط Meic Services صادر شده است

[ad_1]

UniCredit یک اوراق قرضه “پایدار” (مینی باند) به ارزش 3.5 میلیون یورو امضا کرد صادر شده توسط Meic Services spa ، یک شرکت صنعتی مستقر در Gela و بیش از 30 سال در بخش تامین متان فعالیت می کند.

وام با مدت زمان 6 سال، با هدف حمایت از استراتژی های رشد و توسعه Meic Services ، که برای مقابله با چالش متان مایع (LNG) ، یک طرح سرمایه گذاری بلند پروازانه تهیه کرده است که ایجاد نقاط سوخت گیری جدید در سیسیل (پتی و پاترنو) را فراهم می کند. ) ، در کالابریا (مارسلینارا) و در ساردینیا (کالیاری و اوریستانو) ، که نیاز به خرید وسایل نقلیه جدید (واگن و تانک مخزن) ، کابین های کاهش و فشرده سازی ، مخازن ، نقاط توزیع متان برای حمل و نقل دارند. انتشار اوراق قرضه مکانیزمی را برای افزایش / کاهش اندازه کوپن در صورت دستیابی یا عدم دستیابی به هدف تعیین شده در بند پایداری فراهم می کند ، که شرکت متعهد شده است انتشار CO2 خود را کاهش دهد. این شرکت متعهد شده است که ترکیب محصولات سرویس دهی شده خود را بررسی کند ، به طور فزاینده ای از تأثیر سوختهایی مانند گازوئیل ، به نفع سوختهای جایگزین سازگار با محیط زیست ، مانند متان مایع ، کاسته است. بنابراین ، وام برای همه اهداف و اهداف یکی از ابزارهای مالی پایدار مانند اوراق قرضه پایداری است.

Meic Services در واحدهای تجاری مختلف فعالیت می کند: فروش سوخت از طریق کارخانه Gela (با متوسط ​​7 میلیون لیتر در سال). توزیع مداوم متان فشرده به مصرف کنندگان شهری و تجهیزات صنعتی ؛ توزیع اضطراری گاز طبیعی کمپرسو در صورت بروز حوادث در شبکه از طریق ناوگان آن. این شرکت 35 کارمند دارد و می تواند به گواهینامه اجباری “شرکت Benefit” مباهات کند ، زیرا همیشه متعهد به انتقال مداوم ارزش به سرزمینی است که در آن فعالیت می کند ، از طریق حمایت از سازمان های غیر انتفاعی بین المللی ، ارتقا of فعالیت های ورزشی و فرهنگی. . در گذشته ، بارها و بارها ابزارهای ابتکاری را برای پاداش دادن به کارمندان خود در پیش گرفته است.

وی گفت: “اوراق قرضه کوچک به شرکت ها این امکان را می دهد تا به منابع مالی که مکمل کانال بانکی هستند و برای اجرای پروژه های سرمایه گذاری و نوآوری آنها مفید هستند دسترسی داشته باشند. سالواتوره مالاندرینو، مدیر منطقه ای سیسیل از UniCredit – پایداری به طور فزاینده ای به یک عامل تعیین کننده در مسیر توسعه شرکت ها تبدیل می شود و گروه ما آن را به عنصر اصلی مدل تجاری خود تبدیل کرده است. با این عملیات ، ما تعهد خود را برای حمایت از برنامه های رشد شرکت های محلی ، همچنین با ابزارهای مالی جایگزین ، تأیید می کنیم. با خدمات Meic ، برای اولین بار در سیسیل ، اهداف پایداری را در مینی اوراق قرضه معرفی کردیم و مجدداً بر توانایی خود در پیکربندی راه حلهای مناسب برای هر اندازه شرکت برای حمایت از انتقال به اقتصادی با پایداری زیست محیطی و اجتماعی رو به گسترش ، تأکید کردیم. معاملات از این قبیل نیاز به یک طرف قرارداد مالی ساختاری دارد و به همین دلیل UniCredit قصد دارد خود را به عنوان یک شریک مرجع برای شرکت هایی در این مسیرهای توسعه فضیلت ارائه دهد. “

دکتر مائوریتزیو ملفا ، مدیرعامل Meic Services Spa گفت: “عضویت در این مینی باند پایدار” برای ما افتخار بزرگی است ، زیرا این عمل اعتماد یک بانک بزرگ مانند UniCredit است و در عین حال ، به رسمیت شناختن شرکت ما که تقریباً 33 سال پیش تأسیس شد ، تأیید می کند مسیری که طی کرده ایم در مسیر درست پیش می رود. شرکتهای پایدار و منافع شرکتی مدارکی نیستند که بتوان سریعاً به آنها دست یافت بلکه طرز تفکر و نحوه عملکرد آنها تنها پس از سالها تکامل فرهنگی به خودشان تبدیل می شوند.

سرانجام ، ما خوشحالیم که می توانیم شاهد باشیم شرکتهای آوانگارد می توانند در سیسیل تاسیس شوند تا ظرفیت سرزمین محبوب ما را که ما برای آن تلاش می کنیم و همیشه تلاش خواهیم کرد ، بیان کنیم. امروز ، برای اولین بار ، یک شرکت سیسیلی در حال دستیابی به یک هدف ارزشمند است ، و راه اندازی یک طرح صنعتی بلند پروازانه به لطف مینی باند پایدار UniCredit امکان پذیر است.

معامله توسط تیم شرکتی بانک برای منطقه سیسیل انجام شد و توسط منطقه شرکت سیسیل غربی نهایی شد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *