Tgs به جشن Sant’Agata ، La Rosa ادای احترام می کند: “در خدمت مومنان”

[ad_1]

امسال ، راهبه ها در سحر به طور زنده شنیده نخواهند شد ، امکان پیگیری پیشنهاد موم یا شرکت در موکب ها وجود ندارد. Sant’Agata ، سومین جشنواره مذهبی پرمخاطب در جهان ، به فرمول داخلی برمی گردد ، اما نه چندان دلچسب. از اسقف اعظم کاتانیا دعوت به دعا در خانه های آنها و شرکت در جشن ها در کلیسای نزدیک به خانه آنها و همچنین در این مورد ، با رعایت قوانین عتیقه است.

اما در این سال عجیب ، وقتی همه چیز غیرممکن می شود ، کل دنیای اطلاعات در هر سطح زمینه را اشغال می کند. همه چیز در تلویزیون یا در شبکه های اجتماعی ، هرگونه عملکرد مذهبی که در کلیسای جامع پشت درهای بسته و بدون نمازگزاران برنامه ریزی شده است ، می تواند به صورت زنده دنبال شود. Tgs نیز وظیفه خود را انجام می دهد و جلسه ای را که اکنون برای چهار سال ثابت شده است از دست نخواهد داد: تعطیلات Sant’Agata در واقع در سال 2018 افتتاح شد ، مجموعه ای از پخش های زنده ایجاد شده برای بیان اصیل ترین سنت های این جزیره. و امسال ، TGS در آنجا خواهد بود: یک استودیوی تلویزیونی واقعی در تئاتر ABC تاسیس شده است ، جایی که سالوو لا روزا و ویتوریا مارلتا ، که از امروز تا جمعه زندگی می کنند ، به مخاطبان اجازه می دهد تا در رویدادها شرکت کنند. پخش مستقیم در وب سایت www.gds.it و در صفحات فیس بوک Giornale di Sicilia ، TGS و Salvo La Rosa Official پخش خواهد شد.

امروز بعد از ظهر ساعت 7 عصر ، دوربین های اسقف اعظم دعای اسقف اعظم مسیگنور سالواتوره کریستینا را با خانواده ها ضبط می کنند. فردا در ساعت 5.30 صبح ، یکی از مهیج ترین لحظات (و مورد علاقه مردم کاتانیا) ، Mesa Aurora ؛ از ساعت 5 عصر ، اولین ناهار و پیام اسقف اعظم به شهر. روز جمعه از ساعت 9.30 صبح مراسم پاپسکی و از ساعت 9 شب برای یک ماراتن طولانی با بسیاری از مهمانان (به اندازه کافی توزیع شده) به استودیو برمی گردیم.

Salvo La Rosa همچنین بهترین لحظات تعطیلات گذشته را بازآفرینی کرده و تصاویر را در یک جریان مداوم دوباره کامپایل می کند. برای رهبر ارکستر ، این سی و یکمین ریاست برای جشن Sant’Agata است. Salvo La Rosa به یاد می آورد: “اولین بار سی سال پیش ، در سال 1991 بود. برای سازماندهی اولین نمایش زنده و موفقیت آمیز بود ، این اولین بار بود که تصاویر Sant’Agata به خانه ها می رسید. از آن زمان من هرگز جلسه را از دست ندهید. حتی مهمتر است “.

موکب ها و عملکردهای عمومی لغو می شوند ، مراسم مذهبی فقط در مقابل شهردار پوگلیزه ، که نماینده کل شهر است ، و در مقابل اسقف اعظم با چندین کشیش برگزار می شود. “TGS رویدادها را از طریق کانال اسقف اعظم دنبال می کند و ما در مورد جشنواره صحبت خواهیم کرد. ما در خدمت مومنان خواهیم بود“همان اسقف اعظم کاتانیا ما را به دعا و همبستگی دعوت کرد.” هشتگ #Devoticonagatapregiamoinfamiglia درست است – میزبان نتیجه گیری می کند – ما باید برای این تجربه ارزش قائل شویم و از طریق اقدامات خیرخواهانه به روش دیگری به افراد نیازمند دیگر مشارکت کنیم من معتقدم که از این طریق می توانیم حامی خود را با وقار تکریم کنیم. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *