SuperG: اتریش برتری دارد ، ایتالیا برای جام جهانی کورتینا آماده است

[ad_1]

پس از آنچه در روز جمعه در نزول با پیروزی در پاریس نشان داده شد ، جت ایتالیا ثابت کرد که در super-G رقابت می کند ، جایی که مقام پنجم کریستف اینهرهوفر و نهم دومینیک ، در Garmisch دریافت کرد ، فقط واضح است که خلاف این است.

آخرین مسابقه cdm قبل از جام جهانی توسط وینسنت کریخمایر اتریشی 29 ساله و هشتمین موفقیت شغلی با زمان 1.12.68 برنده شد. پشت سر او هموطنش ماتیاس مایر در 1.12.85 و سومین سوئیسی مارکو اودرمات در 1.13.17. آنها قطعاً سه نفری هستند که شانس زیادی برای کسب مدال جهانی در سه شنبه آینده دارند. اما مطمئناً این سه باید با آبی و آبی پاریس بجنگند. در واقع ، Kriechmayr در این super-G با لوبیای 5 ، Mayer با 3 و Odermatt با 1 پایین آمد.

بنابراین ، این سه نفر از اولین کسانی بودند که ترک کردند. به گفته تکنسین ها ، این برف در حال حاضر از برف بی اثر گارمیش ، برف “مرده” سود می برد ، پس از درمان طولانی مدت با نمک و آب در روزهای اخیر ، تکنسین ها می گویند. یک مسیر در قندهار آغاز شد ، جایی که فقط اولین آهنگ ها در ابتدا سطح قابل قبولی پیدا کردند ، قطعاً برای دیگران کندتر. از میان آنها می توان به Innerhofer آبی با پارچه 17 و پاریس با 19 اشاره کرد.

به این ترتیب ، این دو به یک موفقیت واقعی دست یافته اند: به خصوص اینهرهوفر با جایگاه خوب 5 درصدی خود در 1.13.36 و در نتیجه فقط دو دهم سکو ، بلکه دومینیک پاریس با 8 بر یک در 1.13.44. بنابراین ، ما رضایت شادی اینرن را به محض عبور از خط پایان و دیدن وقت خود درک می کنیم. حتی مخالفانش که این چیزها را می فهمیدند ، او را تحسین می کردند. اینرهوفر گفت: “من مسابقه امروز را دوست داشتم.” من احساس خوبی داشتم ، حمله کردم و بهترین کاری را که در توان داشتم انجام دادم. برای من مهم است که لذت ببرم ، در میان اولین ها باشم و احساس خوبی داشته باشم. امروز مطمئناً ماندن در جلو آسان نبود زیرا مسیر مشخص شده بود: اما این خوب است ، من در شرایط مختلف یا انواع مختلف برف مشکلی ندارم. من سعی می کنم بهترین عملکردم را بدهم و تمام. وقتی مسابقه ای وجود دارد و شما در همان ابتدا حضور دارید ، مهم این است که به خود اعتقاد داشته باشید و حداکثر تلاش خود را بکنید ، این مهم است ، هر چیز دیگری بی فایده است: این امر در مسابقات جام جهانی نیز صدق می کند. من حتی به آن فکر نمی کنم. خواهیم دید که چه زمانی فرا خواهد رسید. “

مسیر – تا آنجا که ممکن است مانند فرود است – که توسط تکنسین آبی آلبرتو گیدونی با این برف طراحی شده است ، نمی تواند کمک زیادی کند ، اما مطمئناً به دو تایرولیای جنوبی آسیبی نرساند. از سوی دیگر ، آبی های دیگر در جدول رده بندی بسیار عقب تر بودند ، با ماتئو مارسالا 26 / o در 1.14.33 ، و بعد از او Emanuele Butzi با 1.14.48 ، Florian Schieder با 1.14.53 و ترکیب کننده ریکاردو Tonetti با 1.14 قرار گرفتند. 55 و گوگیلمو بوسکا در 1.14.85. گویی می خواهد بگوید که فقط پاریس و ایننهوفر آبی هایی هستند که می توانند شرط بندی کنند. حالا از گرمیش به کورتینا منتقل شوید. فردا افتتاحیه جام جهانی است و سه شنبه اولین مسابقه مردان ، super-G.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *