Superbonus ، کار سریعتر در کانکس ها ، حتی با سو ab استفاده های جزئی: قوانین جدید

[ad_1]

خداحافظی با گواهی وضعیت مشروع ، فقط Cila کافی است. ساده سازی Superbonus ، به ویژه به نفع کانکس ها تاکنون در بیشتر موارد در ابتدای کار مسدود شده است ، همه در این دو سند است. تفسیر برای کسانی که متخصص ساخت و ساز نیستند ، اما از دو روش کاملاً متفاوت برخوردارند دشوار است.

در انتظار تمدید طولانی مدت تا سال 2023 ، یعنی.جابجایی از یک به دیگری این امکان را به دولت می دهد تا از موانع عبور کند ، کار را تسریع کرده و پس انداز کند.. طبق ساده سازی مصوبه مرمت ، کارهای تعمیراتی 110٪ یارانه دریافت می کنند – مگر اینکه شامل تخریب و بازسازی باشد – برای شروع فقط می توان از طریق ارتباط سوگند یاد کرد (در واقع سیلا).

دیگر ارائه “وضعیت حقوقی” یا اسنادی که توسط یک تکنسین واجد شرایط نشان می دهد که منظم بودن املاک و عدم وجود تخلفات برنامه ریزی شهری است ، لازم نیست.. با این حال ، این فقط برای اهداف Superbonus است. در واقع ، در این مصوبه آمده است كه “هرگونه ارزیابی از مشروعیت اموال مورد مداخله بی تأثیر است”.

در عمل ، هر گونه سو استفاده هنوز هم قابل گزارش و مجازات است ، اما نه تکنسین باید آنها را از قبل تشخیص دهد. طبق برآوردهای وزارت ادارات عمومی ، این یک شتاب آشکار است که به شما امکان می دهد به طور متوسط ​​3 ماه در زمان و در مجموع 110 میلیون یورو صرفه جویی کنید. الزامات دیوان سالاری بیش از حد ، که با وضعیت قفل شدن تشدید می شود ، در واقع دسترسی به این اقدام را به ویژه از کانکس ها به تأخیر انداخته و دامنه تسهیلات را محدود می کند.

علیرغم تقاضای گسترده ، سایت های ساختمانی ، همانطور که کنفدلیزیا اشاره می کند ، تا حدی “گیر” باقی مانده اند که طبق گفته وزارت ، در پایان آوریل فقط 12،745 درخواست ارسال شده است که فقط 10٪ برای مشاغل مشترک و 90٪ باقیمانده برای ساختمانهای تک خانواده و واحدهای مستقل مستقل.

در میان نوآوری های معرفی شده در این فرمان ، این فرصت وجود دارد که از مزایای حداکثر برای از بین بردن موانع معماری استفاده کنید نه تنها برای معلولان ، بلکه همچنین برای افراد بالای 65 سال. با این حال ، شرط دریافت یارانه انجام فعالیت های رفع موانع است که شامل نصب بالابرها ، همراه با سایر مداخلات تبلیغ شده توسط Superbonus است.

اقدام کاملاً جدید دیگری ، اما با اجبار مداوم ، مربوط به خانه سالمندان ، بیمارستان ها ، مدارس شبانه روزی و مدارس شبانه روزی ، مهمانسراها ، خانقاه ها و حوزه های علمیه و همچنین پادگان ها است. کارهایی که روی این املاک انجام شده است می تواند 110٪ استفاده کند ، مشروط بر اینکه مالکان فعالیت هایی را برای ارائه خدمات اجتماعی ، بهداشتی و اجتماعی انجام دهند و اعضای هیئت مدیره برای دفتر خود پاداش یا غرامت دریافت نکنند.

این برنامه افزودنی در ابتدا برای هتل ها و مهمانسراها در نظر گرفته شده بود که – با وجود هزینه ها – علی رغم دوره بحرانی که در طی همه گیر وجود داشت ، خشک باقی ماند. معترضین بنابراین هتل دار ، شهرداری و بخشی از اکثریت هستند. ANCI رفتار دولت را که ظاهرا “گردشگری را استراتژیک نمی داند” محکوم می کند و خواستار تغییر مسیر در تغییر مصوبه در پارلمان است. به همین ترتیب ، فدرالبرگی ، از پیام ناامید شده بود ، که پس از آن رد شد ، و کنفالبرقی “پس از 14 ماه قطع تقریباً کامل” از جهانگردی ، “با نگرانی” از مرحله بازگشت دستگاه اجرایی مواجه شد. در بیشتر موارد ، Forza Italia از خواسته های این بخش دفاع می کند. رئیس سناتورهای ایتالیایی آنا ماریا برنینی محرومیت را “یک اشتباه بزرگ” تعریف می کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *