Stellantis متولد شد: ادغام با Psa ، تأیید شده توسط سهامداران FCA

[ad_1]

سهامداران FCA ادغام PSA را تأیید می کنند که به گروه جدید Stellantis حیات می بخشد. 99.1٪ به معامله رأی دادند.

FCA “کاملاً به ادغام موفقیت آمیز متعهد است” با PSA. رئیس شرکت ایتالیایی جان الکان پس از رای مطلوب سهامداران ، که ازدواج این دو گروه و تولد استلانتیس را تحریم کرد ، بر این امر تأکید کرد.

وی در این جلسه توضیح داد: “اتمام ادغام به تحقق یا امتناع برخی از شرایط قبلی بستگی دارد ، که تقریباً همه آنها تحقق یافته است. ما انتظار نداریم که هیچ یک از این سابقه ها مانعی برای تکمیل معامله در زمان برنامه ریزی شده باشد.” .

تعامل FCA و PSA کمی بیش از یک سال به طول انجامید. این اتحادیه در تاریخ 30 اکتبر 2019 آغاز می شود. هنگامی که FCA و PSA تأیید می کنند که بحث “ایجاد گروهی در میان رهبران جهان در زمینه تحرک” در حال انجام است.

اعلامیه رسمی در تاریخ 31 اکتبر اعلام می شود: دو گروه “قصد دارند برای ایجاد یک رهبر جهانی در دوره جدید تحرک پایدار ، با هم متحد شوند.” 18 دسامبر روز توافق ادغام ترکیبی است ، که هدف آن جمع کردن “مهارتهای گسترده و رو به رشد دو شرکت برای پاسخگویی به چالش شکل گیری دوره جدید تحرک پایدار” است.

در 13 مه 2020 ، FCA و PSA تأیید کردند که مقدمات ادغام به طور مثبت پیش می رود ، در حالی که در 8 ژوئن چراغ ضد انحصار اروپا روشن بود. سپس ، در تاریخ 15 ژوئیه ، نام شرکت جدید اعلام شد. Stellantis نامیده می شود ، از فعل لاتین “stello” ، که به معنای “با ستاره روشن شدن” است. در 14 سپتامبر ، FCA و PSA توافق نامه ای را برای تقویت ساختار سرمایه اولیه Stellantis اصلاح کردند. سود ویژه FCA 2.9 میلیارد یورو تعیین شده است. سهام Psa در Faurecia پس از تعطیلی کلیه سهامداران توزیع خواهد شد. ترکیب هیئت مدیره Stellantis در تاریخ 29 سپتامبر اعلام شد ، در ماه اکتبر هیئت مدیره FCA و PSA توزیع سهم Faurecia را به سهامداران Stellantis توافق کردند ، در حالی که آرم ماه بعد ارائه شد.

ما در تاریخ 18 نوامبر هستیم ، زمانی که جلسات فوق العاده سهامداران برای 4 ژانویه 2021 تشکیل می شود. سپس در 20 نوامبر اعلامیه مربوط به لیست سهام Stellantis تصویب می شود و در 18 دسامبر جان الکان به مقامات FCA اطلاع می دهد که مایک مانلی مسئول آن است فعالیت آمریکا.

سرانجام ، چراغ سبز رسمی قانون ضد انحصاری اتحادیه اروپا در 21 دسامبر وارد شد و در 4 ژانویه 2021 ، سهامداران FCA و PSA در جریان جلسات فوق العاده مربوطه ادغام را تصویب کردند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.