Sprint Draghi برای اکثریت قریب به اتفاق ، برای M5S گریلو و انشعابات سمت راست می آید

[ad_1]

ساعت به ساعت ، اکثریتی که از دولت دراگی پشتیبانی خواهد کرد در حال ادغام است. آن گسترده خواهد بود و ممکن است از محیط مدل اورسولا فراتر رود: Pd ، Forza Italia و Italia Viva ، بلکه 5S و LeU نیز حضور دارند و نشانه های گشودگی از لیگ مشخص می شود.

ماتئو سالوینی از متحد دور می شود جورجیا ملونیچه کسی به مدیر عامل جدید رای نخواهد داد: رهبر لیگ شمال حتی روشن می کند که می خواهد به تیم پر از وزرا بپیوندد. و مستقیماً میدان را می گیرد بپه گریلو در تلاش برای ایجاد پنج ستاره برای همیشه چرخش: بنیانگذار جنبش به رم می رسد و آماده مشارکت در مشاوره ها است.

بنابراین ، دور مذاکرات رئیس سابق بانک مرکزی اروپا برای دستیابی به بخشهای اولیه این معما انجام شد. با این حال ، اتحادیه اروپا ، که سردترین حزب در میان احزاب اکثریت قدیم است ، درباره خطری که بسیاری از آن ترس دارند هشدار می دهد: خطر یک تیم نابرابر ، که در پارلمان می تواند به مسیرهای دشوار منجر شود و اکنون یک نیروی پارلمانی را نشان می دهد ، اکنون یک نیروی دیگر.

گروههای سمت چپ اتاقها نیز گروههایی هستند که بیشترین مشکل را در یافتن خود در کنار حاکمان لیگ دارند. س Aالی که توسط دامس نیز مطرح شده است ، اما او قبلاً آرزوی خود را برای ترک یک ثبت کرده است فضا را بکشید تا یک سنتز پیدا کنید.

مثالی که فاصله بین احزاب را به خوبی اندازه می گیرد اصلاحات مالیاتی است ، که مخالف دیدگاه آلمان است که توسط چپ دنبال می شود ، بنابراین حول پیشرفت مالیاتی ، لیگ شمالی ، که همیشه معطوف به مالیات مسطح مخالف خود است ، می چرخد.

مسدود کردن افزونگی ها حتی ضروری تر است: مهلت پایان ماه مارس است و ایده هایی در مورد چگونگی مقابله با انتقال بسیار متفاوت است. Loredana De Petris در پایان گفتگو با نخست وزیر گفت: اتحاد LeU-Pd-5S “نمی تواند پراکنده شود” ، اما از آنجا که بر اساس “برنامه ها و پروژه ها” است ، به نظر می رسد “ناسازگار” با حزب سالوینی است. وی افزود: “من و دراگی کاملاً واضح بودیم.” اما آیا این یک دیوار صعب العبور است یا خیر باید منتظر ماند.

در حقیقت ، هفته آینده بانکدار مرکزی سابق همه را به میز برگرداند: دور دوم مشاوره ها روز دوشنبه برگزار می شود و شرکای اجتماعی می توانند در چند ساعت آینده صحبت کنند. سپس ما به پیشنهادات خواهیم پرداخت و در آنجا Draghi قصد دارد هرگونه تردید باقی مانده را که مربوط به محیط اکثریت است و همچنین شناسایی تیم دولت را برطرف کند.

در همین حال ، مشتاقانه ترین پشتیبانی از Italia Viva حاصل می شود: “مستقل” از فرمول ها خواهد بود ، این خط ماتئو رنزی. تأیید اعتماد نخست وزیر مسئول و حزب دموکرات: “چالش بزرگ است ، اما – او می گوید نیکولا زینگارتی با استناد به چمپی ، این کشور این کار را خواهد کرد. “مطمئناً دموکرات ها از کار نخواهند ماند و” پیشنهادهایی برای یک برنامه قدرتمند و طولانی مدت دولتی “ارائه می دهند.

رژه بدون سیلویو برلوسکونی هیئت Forza Italia. شوالیه در پایتخت اعلام شد ، اما پس از آن دلایل سلامتی او را به تأخیر انداخت. سپس آنتونیو تاجانی در اتاق مونتکوریو سخنرانی کرد: وی در یک مکالمه تلفنی طولانی “حمایت کامل” که صبح از Draghi Cav انتظار می رود را تایید کرد.

سالوینی درباره لیگ صحبت می کند ، اما هنوز با نخست وزیر مسئول دیدار نکرده است. با تشویق “حزب شمال” ، که اصرار دارد از مدیریت برنامه بهبودی جدا نشود ، دبیر via Bellerio به کسانی که از او می پرسند آیا مایل به شرکت در شورای وزیران است پاسخ می دهد: “اگر ما اینجا هستند ، نه ، ما کارها را تا نیمه انجام می دهیم. کاش همه آنجا بودند. ” بیش از باز کردن

در این پیچ راست میانه در عوض تقسیم می شود: FdI از مدیرعامل دراگی دوری می کند ، حتی اگر جورجیا ملونی احتمال رای ممتنع را رد نکند. بازی عالی دیگر توسط 5S Movement انجام می شود. در موانع اولیه ، مواضع گفتگوی بیشتری با بانک مرکزی سابق در تناوب بود.

انحراف کمک خواهد کرد یک تماس تلفنی طولانی – همانطور که Fato Cuotidiano انتظار داشت – بین دراگی و گریلو: گفته می شود که نقاط برنامه نیز تحت تأثیر قرار خواهد گرفت و بنابراین این باور که شما پشت میز خواهید نشست بالغ خواهد شد. در هر صورت ، جلسه قبل از اجلاس جنبش در اتاق خواهد بود که علاوه بر ضامن ، کونته نیز در آن شرکت می کند. هشدار می دهد کاسالجیو ، که به رم نیز آمده است ، رهبران این پنج گزینه را انتخاب کنند ، باید در بستر روسو به طور آنلاین رای گیری شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *