Scamarcio: “من تجربه خودم را به عنوان پدر در صحنه فیلم آوردم”

[ad_1]

“آنجا پدر بودن برعکس ، این کار من را کند نکرد. ساخت فیلم زیبا ترین چیز در جهان است. امیدوارم وقتی دخترم بزرگ شد نیز درک کند که سینما از زندگی بهتر است. پدر سابق فیلم در “دزد روزها” و “اولین نور” ، در “آخرین بهشت” در نتفلیکس از 5 فوریه ریکاردو اسکامارسیو، که تابستان گذشته پدر شد ، با تجربه پدر شدن در زندگی واقعی کنار آمد (و به عنوان نویسنده مشترک نوشت).

وی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “عشق به کودک از شما فراتر از شما است ، این شما را پیش بینی نمی کند” ، و توضیح داد که فیلم درباره پدر بودن که او بیش از همه دوست داشت ، فیلم “قهرمان” از زفریللی بود. او علاقه مند است که جنبه عمومی پدر بودن را درباره Ciccio خود بیان کند ، که با اصول برابری و عدالت متحرک می شود ، اما همچنین با یک خودخواهی سالم خاص (“من شخصیت های سه بعدی را در سینما دوست دارم ، نه کلاسیک و مسطح خوب و بد “) و به عنوان یک پدر جدید تجربه کرده است ، که او نیز از خاطرات کودکی خود می گیرد:” Ciccio Paradiso پسرش را دوست دارد از راهی که من خوب می شناسم. پدرم خیلی مهربان نبود ، اما به همان شیوه نزدیک شدن به من با لمس گونه های من ، و به خصوص با گویشی قادر به ایجاد روابط خاص و غلبه بر حیا ، همان روش را داشت.

در فیلم اصلی نتفلیکس ، به کارگردانی روکو ریکیاردولی ، که جهان را بر روی سکو سفر خواهد کرد ، بازیگر-تهیه کننده-فیلمنامه نویس همچنین ارتباط احشایی با Puglia خود را همراه با تشریفات خانوادگی باستانی کشف کرد: کودکی که در این فیلم پسرم را بازی می کند ، چه کسی می داند آیا توله سگهایی که در بوستون یا شیکاگو زندگی می کنند و فیلم را تماشا می کنند کمی نوستالژیک خواهند بود یا خیر “، وی با اشاره به چگونگی گسترش این فیلم در روستای پولیا در اواخر دهه 1950 گفت: احساسات متضاد در مورد کشور مبدا ، “مایل به فرار و احساس نوستالژی”.

احساسی که فیلم (“در جاهایی که من با پدرم قارچ فروشی برداشتم” گرفته شده) این احساس را به او القا می کند که “او هرگز از پولیا خارج نشد”. تجربه اثبات شده به عنوان تهیه کننده ، با تسهیل دانش مجموعه از درون ، روشن می شود: “ایده اصلی یافتن ارتباط مستقیم بین بخش خلاق و تولید کننده است.” او به عنوان نویسنده فیلمنامه ، همراه با ریكاردولی روش كار فعلی را در پیش گرفت: “ما فینال را ده روز قبل از فیلمبرداری نوشتیم ، كاملاً متفاوت از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود.” AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.