Pfizer هنوز هم میزان واکسن را کاهش می دهد ، زنگ خطر Musumeci: “سیسیل خطر را تصرف می کند”

[ad_1]

کاهش جدید در عرضه واکسن با Pfizer. کمیسیونر دومنیکو آرکوری گفت که هفته آینده “نه تنها دوزهایی که به صورت یک جانبه و بدون اطلاع قبلی در هفته جاری تحویل نشده باشد ، معادل 29٪ ، در ایتالیا تحویل داده نمی شوند ، بلکه مقدار کمی کاهش در عرضه وجود خواهد داشت “.

و دولت اکنون مجبور شده است توزیع واکسن ها را بازنگری کند ، و با طراحی مجدد منابع ، هیچ منطقه ای بدون دوز باقی نماند. اما در سیسیل ، رئیس جمهور منطقه نگرانی هایی را مبنی بر اینكه محموله های ارسال نشده می تواند برداشت ها را قطع كند ، مطرح كرده است.. این منطقه همچنین سعی کرد دوزها را به تنهایی خریداری کند ، اما رم آن را وتو کرد ، همانطور که در غرفه های Giornale di Sicilia می خوانیم.

کمتر از 20 روز مانده به آغاز کار واکسیناسیون ، هرج و مرج به وجود آمد و دولت مجبور شد در طرحی که اوایل دسامبر توسط وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا به پارلمان ارائه شد ، تجدید نظر کند تا به تأخیر تأمین تجهیزات که بطور یکجانبه توسط Pfizer تصمیم گرفته است ، پاسخ دهد.

در حالی که وزیر امور منطقه ای ، فرانچسکو بوکا ، “اقدام قانونی توافق شده” علیه Pfizer را اعلام کرد برای کوتاه کردن و به تأخیر انداختن دوزهای واکسن و از مناطق می خواهد تا “توافق نامه همبستگی برای اطمینان از یادآوری برای همه” داشته باشند. تصمیم برای تجدید نظر در این طرح ضروری شد ، زیرا شرکت داروسازی ایالات متحده هیچ تضمین خاصی برای بازگشت به حالت عادی در هفته آینده نداده است و خود را به قول در یک بیانیه مطبوعاتی مبنی بر از سرگیری “برنامه اولیه توزیع در اتحادیه اروپا” محدود می کند. . از هفته 25 ژانویه شروع می شود “.

نه فقط. با کاهش 165 هزار دوز اعلام شده در روز جمعه – که باعث کاهش 29 درصدی زایمان به کشورمان در این هفته شد ، از 562،770 دوز به 397،800 دوز – Pfizer فقط در ساعت 17:00 روز دوشنبه اعلام کرد ، وقتی شیشه های واکسن قبلاً قرار بود ایتالیا هستند ، که فقط با آوردن بیشتر دوزها ، فقط بیش از 241،000 ، به مقصد فقط در روز چهارشنبه توزیع را به تأخیر می اندازند. یک مشکل جدید که نه تنها به تأخیر انداختن برنامه واکسیناسیون به مدت چند هفته ، بلکه همچنین ایجاد بیش از چند مشکل در مصرف دوز تقویت کننده دوم برنامه ریزی شده برای 21 روز پس از اولین خطر ، خطرناک است.

در این شرایط ، بوچا تأکید کرد که دولت ، مناطق و کمیسر شرایط اضطراری تصمیم گرفته اند تا با اقدامات قانونی مشترک علیه شرکت دارویی آمریکا ادامه دهند.

جلسه ملاقات دولت با وزیران فرانچسکو بوکا و روبرتو اسپرانزا و کمیسیونر امور اضطراری دومنیکو آرکوری و مناطق با هدف جلوگیری از شکست تلاشهای قبلی انجام شد تا اطمینان حاصل شود که 200000 ایتالیایی قبلاً واکسن نیز تقویت کرده اند. فرضیه “مکانیزم همبستگی” بین مناطق – کسانی که دوزهای بیشتری نگه داشته اند برخی از آنها را به کسانی که بیشتر مدیریت کرده اند بدون داشتن سهام ، به خصوص کامپانیا و ونتو – حتی بین فرمانداران نیز وجود دارد. آنها خط مشترکی ندارند ، زیرا فضیلت ترین مناطق مقاومت می کنند و از مجازات امتناع می ورزند زیرا آنها از دستورالعمل های خود دولت پیروی کرده اند.

در همین حال ، پس از آرکوری ، مدیرعامل AIFA ، نیکولاس ماگرینی نیز از تصمیمات Pfizer انتقاد کرد. “این یک تاخیر بسیار نگران کننده است” و زیرا “همه چیز در آخرین لحظه اعلام شد.” با این حال ، ماگرینی تأکید می کند که “اگر فقط یک هفته تأخیر باشد ، عواقب آن ممکن است چندان جدی نباشد”. مشکل این است که قطعی وجود ندارد ، همانطور که استلا کیریاکیدز ، کمیسر بهداشت اتحادیه اروپا می گوید: “تنگنا” در عرضه “به ظرفیت تولید جهانی محدود این شرکت بستگی دارد”. و به همین دلیل ، “ما دائماً با Pfizer-Biontech در تلاش هستیم تا از ظرفیت و تقویت تولید در اتحادیه اروپا حمایت كنیم.”

با این حال ، تأخیر در زایمان در حال حاضر منجر به یک نتیجه منفی شده است: به تعویق انداختن حداقل دو هفته از شروع فعالیت واکسیناسیون برای بیش از 80،000 و 400،000 بیمار مبتلا به سرطان ، خون و قلب. لاتزیو ، بعد از اولین دوزهای دیروز ، افتتاحیه را در 1 فوریه ، پیمونت در 30 ژانویه تعیین کرد ، در حالی که پولیا تا زمانی که روشن نشود ، رزرو نمی کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *