Pfizer هنوز در تحویل دوزهای واکسن به تأخیر می اندازد: امروز از 397 هزار برنامه ریزی شده ، فقط 48 هزار مورد است

[ad_1]

تغییر دیگری در برنامه ، که به طور یکجانبه توسط Pfizer تصمیم گرفت ، در تهیه واکسن های مقصد ایتالیا: طبق آنچه کمیسیونر دومنیکو آرکوری از منابع آموخت ، شرکت داروسازی آمریکایی امروز از 397000 برنامه ریزی شده برای این هفته ، حدود 48000 دوز به کشور ما تحویل داده است، پس از کاهش 165 هزار در روز جمعه تصمیم گرفت.

فقط 53،820 فردا و 241،000 نفر باقیمانده فقط در روز چهارشنبه وارد می شوند. تأخیر به دلیل برنامه تخصیص جدید است طی چند هفته آینده

کمیساریای اضطراری دومنیکو آرکوری ، که از “تاخیر باورنکردنی دیگر” صحبت کرد ، از این حادثه ابراز تاسف کرد. برای مقابله با وضعیت جدید ، فردا جلسه ای تشکیل خواهد شد که توسط دولت با حضور مناطق ، وزیران اسپرانزا و بوکا و شخص آرکوری تشکیل خواهد شد. این مناطق قبلاً به کمیساریا درخواست مداخله کرده اند و یکی از فرضیه های جدول ایجاد نوعی “مکانیسم همبستگی” است که بر اساس آن کسانی که دوزهای بیشتری در انبارها دارند آنها را به مناطقی می فروشند که کمتر و آنها باید تماس بگیرند.

بنابراین ، ممکن است تأخیر در شروع مرحله 2 کمپین باشد ، که در آن اولویت برای ایمن سازی باید در درجه اول برای افراد مسن بالای 80 سال تضمین شود ، اما همچنین به سهمیه اول 400000 بیمار سرطانی ، خون و قلب. به محض اینکه کارکنان مراقبت های بهداشتی و مهمانان RSA ، و اگرچه درخواست دسترسی اولویت به واکسیناسیون در حال افزایش است ، حتی برای معلمان و سایر گروه های آسیب پذیر ، به نظر می رسد تأیید شده است که افراد مسن و ضعیف ترین بیماران مرحله 2 کمپین واکسیناسیون در محل را باز می کنند.

“همچنین براساس در دسترس بودن و رسیدن دوز واکسن ضد Covid ، واکسیناسیون ابتدا به افراد مسن بالای 80 سال و سپس به بیماران با شرایط ناتوان کننده ، از جمله بیماران سرطانی ، در مقایسه با سایر گروه های دیگر انجام می شود. جمعیت ، “معاون وزیر بهداشت پیرپالو سیلری گفت: وی گفت: “احتمالاً در اوایل فوریه كمی دیرتر شروع خواهد شد ، زیرا ما همچنین منتظر هستیم تا آژانس دارویی اروپا Ema’s OK را برای واكسن AstraZeneca ارائه دهد ، كه به شما دوزهای بیشتری را می دهد.” در حقیقت ، اولین تاخیر در تحویل دوزهای Pfizer در حال حاضر سنگین است ، که توقف جدید به آن اضافه می شود. به عنوان مثال ، کاهش برنامه ریزی شده در تحویل دوز در حال حاضر Ulss 2 مستقر در Treviso را مجبور به لغو V-Day کرده است ، که برای اولین بار در 23 ژانویه تعیین شده بود ، زمانی که واکسن باید به 6000 نفر تزریق شود.

اکنون از داروی موجود برای تجویز دوز دوم به کسانی که قبلاً واکسینه شده اند استفاده خواهد شد طبق برنامه ریزی شده برای اولین گروه های سنی بالای هشتاد سال ، واکسیناسیون رد خواهد شد. در این جبهه ، مناطق به ترتیب خاصی نیستند و برعکس ، ایمن سازی افراد مسن قبلاً آغاز شده است. همانطور که در لاتزیو ، جایی که امروز از 110،000 دوز بیشتر شده است ، از این تعداد بیش از 8000 ، بیش از 80 است. اولویت بیشتر نیز به 400000 بیمار سرطانی ، بیماران خون و قلبی داده خواهد شد. Francesco Cogneti ، رئیس بنیاد مشترک علیه سرطان ، گفت: از جمله ، اینها بیمارانی هستند که تحت شیمی درمانی ، مغز استخوان و پیوند قلب قرار دارند و افزود که وی با روبرتو اسپرانزا وزیر بهداشت گفتگو کرده است. کمیساریا دومنیکو آرکوری.

این دقیقاً سهمیه 400000 بیمار اول از مجموع 11 میلیون بیمار شکننده مبتلا به این نوع آسیب شناسی است که شانس بالایی برای درمان و امید به زندگی طولانی دارند. اگر این بیماران به Covid آلوده شده باشند ، “خطر مرگ و میر آنها 25٪ است و این اتفاق نمی افتد. امیدوارم” ، Cognetti گفت ، “ما می توانیم با واکسیناسیون تا فوریه ادامه دهیم.” رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.