Pd به TAR متوسل نمی شود و در زن نظامی Musumeci حضور ندارد

[ad_1]

حزب دموکرات سیسیلی خواستار TAP برای عدم حضور زنان در شورای منطقه شده است و تصمیمات انتخاب انتصاب شورای منطقه ای جدید تونی شیلا و مارکو زامبوتو را به چالش می کشد.

آنتونی بارباگالو ، دبیر Pd سیسیل گفت: “ما معتقدیم که همه شرایط پذیرش درخواست تجدیدنظر ما وجود دارد.” زن هستند “.

وی در شکایتی از طرف پروفسور آنتونیو سایتا ، خواستار ابطال این حکم مخالف و انتصاب مشاوران جدید زن شد.

طبق Pd ، “نقض آشکار اصول توازن جنسیتی در مشارکت سیاسی و نهادی مندرج در مفاد قانون اساسی” وجود دارد.

وکیل سایت توضیح می دهد: “از نظر ما ، اصل تعادل جنسیتی ،” که توسط ARS فقط با قانون 26/2020 و به میزان کمتری توسط بقیه ایتالیا اعمال می شود ، بلافاصله لازم الاجرا است ، زیرا در مفاد دقیق قانون اساسی و بین المللی اعمال می شود. این مورد نبود ، به تعویق انداختن مجلس قانونگذاری بعدی به وضوح خلاف قانون اساسی بود ، زیرا – او ادامه می دهد – هیچ دلیلی برای تأخیر در اجرای بیشتر آن وجود ندارد. تساوی یا ارائه اسناد دادگاه قانون اساسی مبنی بر خلاف قانون اساسی بودن به تعویق انداختن نهاد قانونگذاری بعدی ، بنابراین احكام رئیس جمهور منطقه در بخشی كه وی فقط مشاوران مرد را منصوب می كند ، لغو می شود “.

“میلنا جنتیل” ، رئیس دپارتمان فرصت های برابر و سیاست جنسیتی در PD سیسیل گفت: “این اقدام کامل شده است. ما اعلام کرده ایم که دیگر فقط به درخواست ، سازماندهی دادخواست ، فشار بر نمایندگان مجلس محدود نخواهیم شد.” یک واقعیت برجسته: یک طرف این درخواست را برای عدم قانون اساسی و نامشروع بودن حکومت نظامی همجنسگرایان که رئیس جمهور موزومچی به دنبال آن بود ترویج می کند. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *