Musumechi: “محدودیت های سیسیل ، ما پس از رکود در تعطیلات به دنبال پوشش هستیم”

[ad_1]

در حالی که نیمی از ایتالیا ممکن است از روز دوشنبه نارنجی شود ، محدودیت های بیشتری برای سیسیل در نظر گرفته شده است ، چیزی شبیه به یک منطقه قرمز که جنتای Musumeci برای آن ارزش قائل است.

در هر صورت ، حتی دولت ملی نیز در حال بررسی اقدامات بیشتر برای جلوگیری از ورود موج سوم ویروس است ، و با تأکید مجدد بر اکثر اقدامات در حال حاضر ، از آغاز ممنوعیت سفر بین مناطق ، ادامه می یابد.

موسومچی اظهار داشت: “گزارش CTS ، واقعیت ناراحت کننده ای را نشان می دهد ، تعداد عفونت ها افزایش یافته است. در تعطیلات توجه کاهش یافته است و ما اکنون عواقب آن را پرداخت می کنیم. پس از بررسی دقیق. ما محدودیت های جدید را خواهیم پذیرفت. در این فاصله ، تصمیمات دولت ملی خواهد رسید و ما با رم روبرو خواهیم شد. ما باید برای پوشش بدویم. “

در ظهر ، جلسه ای با CTS ، سپس بعد از ظهر انتظار می رود تصمیم گیری شود همچنین مدارس را تحت پوشش قرار خواهد داد.

در انتظار دستورات موسمومچی و وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا (که تا روز یکشنبه امضا خواهد شد) ، سیسیل مانند بقیه ایتالیا با آخرین روز منطقه زرد و سپس آخر هفته با نارنجی روبرو خواهد شد.

اگر اقدامات دیگری قبل از آخر هفته در اجرا نباشد ، شما قادر نخواهید بود به خارج از محل سکونت خود در سراسر کشور بروید ، به جز کسانی که جمعیت آنها بیش از 5000 نفر نیست و فاصله آنها بیش از 30 کیلومتر نیست. از مرزهای آن ، به جز در هر صورت سفر به مراکز استانها.

کافه ها و رستوران ها در حالی که مغازه ها باز هستند بسته خواهند شد و می توانید روزی یک بار برای دیدار با دوستان و اقوام خود ، علاوه بر کودکان زیر 14 سال ، در متن شهرداری خود ، به دیدار دوستان و اقوام بروید. برای جلوگیری از دور زدن ممنوعیت ها ، رئیس پلیس ، فرانکو گابریلی مقررات “خدمات مفصل و هدفمند” را برای کنترل جاده های اصلی و مراکز حمل و نقل وضع کرده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *