Musumechi دستورالعملی علیه کوید امضا کرد ، مدارس تعطیل و مغازه ها در سیسیل افتتاح شد

[ad_1]

“فقط یک راه حل برای جلوگیری از افزایش بیشتر عفونتها در سیسیل وجود دارد: اتخاذ تدابیر محدود کننده با در نظر گرفتن نشانه های دریافت شده از کمیته فنی – علمی منطقه ای.”

این را رئیس جمهور منطقه ، نلو موسومچی ، پس از تقابل صبحگاهی که با دولت مرکزی برگزار شد ، اعلام کرد و طی آن “نگرانی های ما و نیاز به پیش بینی لازم الاجرا شدن منطقه نارنجی ، که در هر صورت توسط رم در چند روز آینده راه حلی که یک بار ، در یک زمینه ملی و بین المللی از رشد نمایی عفونت ، ما را برنده می کند. “

مطابق با قوانین معمول مندرج در پروتکل ملی “منطقه نارنجی” ، این دستور ، که به تازگی توسط رئیس جمهور موسومچی ، و در توافق با مشاور بهداشت ، روگرو رززا ، امضا شد ، اقدامات محدود کننده تری را نیز اضافه کرد. در اینجا برخی از.

سفارش اینجاست

چک برای ورود به سیسیل

کنترل مسافرینی که به این جزیره می رسند (ثبت نام اجباری در یک سایت خاص و یک بافر سریع) و همچنین کاهش پروازها به و از سیسیل کنترل می شود.

اقدامات برای سایت های تجاری

اقدامات فاصله بین فردی در خرده فروشی ها ارائه می شود و بازرسی را برای اپراتورها فراهم می كند. شهرداران این قدرت را دارند که دسترسی به فضای تجاری را تنظیم کنند تا از تجمع جلوگیری کنند.

قطع آموزش

تعلیق فعالیت آموزشی در حضور برای مدارس ابتدایی و متوسطه اول تا 16 ژانویه و برای مدارس متوسطه تا 30 ژانویه پیش بینی شده است. چنین مقرراتی ممکن است توسط کنفرانس روتورها تصویب شود. از طرف دیگر ، فعالیت های محلی برای مهد کودک ها ، مهد کودک ها و پیش دبستانی ها معمولاً ادامه دارد.

موسومچی تأیید کرد: “من اطمینان دارم که مسئولیت جمعی دوباره غلبه خواهد کرد. پرداخت هزینه های هنگفت اجتماعی و اقتصادی برای بی انضباطی اقلیت امری پوچ خواهد بود. بخش مهمی مانند همیشه اطمینان از کارآیی آنها است. اقدامات” ، بنابراین من امیدوارم که با استفاده از همه کارکنان موجود ، از جمله انجمن های داوطلبانه حفاظت از مدنی ، حضور بیشتری داشته باشد. “

تصمیم پس از جلسه کارگروه

تصمیم تعلیق تدریس پس از جلسه کارگروه Palazzo d’Orleans اتخاذ شد: “روبرتو لاگالا ، مشاور آموزش منطقه ای ،” از نظر نمایندگان نهادی ، اتحادیه های صنفی ، دانشجویی و آموزشی “گفت:” یک جلسه طولانی ، مهم و مشارکتی “. ، مدرسه ، والدین و خانواده. باید بگویم که بیش از حد قابل توجهی به پیشنهاد دولت منطقه وجود داشت ، به این معنا که همه خطر سلامتی موجود و نیاز به برداشتن موقتاً کنار را تشخیص دادند تا بتوان اقدامات بیشتری انجام داد و تداوم داشت. ‘ سال تحصیلی”.

بنابراین ، یادگیری از راه دور برای مدارس ابتدایی و متوسطه از روز دوشنبه 11 تا 16 ژانویه ارائه می شود تا از روز 18 حضور در مدرسه را برگردانند ، اما برای کودکان دبیرستانی ، تا 30 ژانویه با پدر ادامه دارد. در حال حاضر ، فقط نیمی از دانش آموزان از اول فوریه به کلاس برمی گردند ، بدون این که اقدامات محدود کننده جدیدی اعمال شود که در نهایت براساس روند عفونت ها انجام می شود. در هر صورت ، دانش آموزان دارای معلولیت یا نیازهای ویژه آموزشی ، بدون توجه به دوره های تعلیق مجاز به حضور هستند.

“در پایان ، تأیید شد که کلاسهای مدارس مکانی برای ایجاد عفونت نیستند و بنابراین مدارس ، بر اساس داده های عینی ، نسبتاً ایمن هستند ، اما آنچه در اطراف مدرسه می چرخد ​​، می تواند به ویژه در دبیرستان ها یک مشکل را شناسایی کند. – کمیسر اضافه شده لاگالا – بنابراین ، دوره قطع آموزش حضوری برای دبیرستان ها بیشتر از آنچه برای مدارس ابتدایی و متوسطه دوم انتظار داریم ، باقی مانده است ، در عوض ، به منظور قطع عملکرد اجتماعی ، احترام به خانواده ها نیز ضروری است ، ما به مهد کودک ها ، مهد کودک ها و پیش دبستانی ها تداوم می دهیم. ما معتقدیم که این مرحله از میانجیگری بالا در سیاست است که سلامت ، آموزش و نیازهای اجتماعی را با هم ترکیب می کند. “

“مسیر صحیحی پیدا شد که در آن ، در مقایسه با اوضاع رو به رشد و نگران کننده ای که چند روز به طول انجامید ، تصمیم گرفته شد که از سرگیری مدارس متوسطه را برای اول فوریه و بقیه را برای 18 ژانویه به تعویق بیندازیم ، زیرا در عرض یک هفته از این ذکر شده است اگر رفتار شهروندان در تعطیلات منجر به افزایش بیشتر شود “، پروفسور آدلفیو الیو کاردیناله در راس کارگروه منطقه ای توضیح داد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.