Motarone: بازگشت مدیر و مدیر به صورت رایگان: رئیس خدمات Tadini در حصر خانگی است

[ad_1]

گابریل تادینی ، رئیس سرویس تله کابین Mottarone به خانه می رود و لوئیجی نرینی ، مدیر نیروگاه و انریکو پروکیو ، مدیر عملیات ، آزاد هستند. این تصمیم از جانب قاضی تحقیق Verbania ، Donatella Banci Buonamichi گرفته شده است.

این سه نفر در شب بین سه شنبه و چهارشنبه به دلیل حادثه ای که منجر به 14 کشته در یکشنبه گذشته شد ، دستگیر شدند. همه آنها دیشب از زندان بیرون آمدند. اتهام وی کشتار مکرر ، جراحت سهل انگارانه و برداشتن عمدی اقدامات احتیاطی در برابر حوادث ناشی از کار است.

تصمیم قاضی تحقیق برای وکلای سه نفر و دادستان المپیا بوسی در زندان Verbania قرائت شد. با توجه به آنچه که در حال حاضر می توان گفت ، برای قاضی Tadini کافی است ، که استفاده از چنگال را به عنوان یک احتیاط پیشگیری برای حبس خانگی تشخیص می دهد ، در حالی که این احتمال برای دو نفر دیگر وجود دارد ، که در عوض اطلاع از ترمز اضطراری را انکار کردند قفل کردن. ، شواهد کافی از اقدامات احتیاطی وجود ندارد.

به طور خاص ، مدیر لوئیجی نرینی ، در هنگام بازجویی از وی ، به همراه وكیل خود پاسكوئل پانتانو اظهار داشت كه ایمنی و نگهداری به عهده پیمانكار نیست ، بلكه به شركتهایی كه به آنها سپرده شده اند ، به ویژه مدیر خدمات و مدیر عملیات.

مدیر تمرین پراکیو با ترک زندان در Verbania گفت: “من از بازگشت به خانواده ام خوشحالم ، اما از چهارده قربانی ناامید هستم.” وی افزود: “این اشتباه قرار دادن چنگال ها برای رفع مشكلی بود كه قابل حل بود.” “اگر می دانستم كه آنها قرار داده شده اند ، من از این انتخاب حمایت نمی كردم ، در زندان برای افراد مفقود و خانواده ام احساس بدی داشتم. “

پرووکیو در گفتگو با خبرنگاران توضیح داد که نمی تواند آنچه را که برای طناب شکسته اتفاق افتاده توضیح دهد. وی افزود: “تمام حمایت ها انجام شده است.” “حالا ما از تجزیه و تحلیل خواهیم دید ، من روز دیگر به محض شنیدن خبر قتل عام ، احساس كردم دارم می میرم.” من نمی دانم چرا تادینی گفت که من انتخاب وی را تأیید کردم ، “وی ادامه داد ،” من این فاجعه را تا آخر عمر به یاد می آورم. “پروکیو همچنین گفت که” هرگز از طرف نرینی “، مدیر کارخانه تحت فشار قرار نگرفته است” تله کابین باز است “.

قاضی تحقیق ، به ترتیب دستور حبس خانگی برای تادینی و آزادی دو بازداشت شده دیگر ، تصریح کرد که اظهارات کارکنان تله کابین موتارونه “خواستار صحت” تادینی را “انکار می کند”. از میان تمام اظهارات گزارش شده در عمل ، “بدیهی است که محتوای اتهامی علیه تادینی قوی است”، مدیر کارخانه ، زیرا “همه موافق بودند که تصمیم برای اجرای سیاهههای مربوط به او تصمیم گرفته شده است ، به شرطی که کسی در مورد مدیر یا مدیر خدمات صحبت نکند.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.