Messina Denaro در بالا ، 41 پیتزا ، تجارت با ایالات متحده آمریکا و مواد غذایی کشاورزی: ​​مافیا به این ترتیب سازماندهی می شود

[ad_1]

مسینا دنارو در راس ، ر bossسایی که به راحتی از زندان ارتباط برقرار می کنند ، تماس با مافیای آمریکایی و کنترل صنایع غذایی در منطقه آگریژنتو.

نقشه مفصل چگونه مافیا سازماندهی شده است ، که با 22 توقف از عملیات بیرون می آید (دستور بازداشت شماره 23 برای ماتئو مسینا دنارو است) ، که امروز صبح ضربه بزرگی به رئیس شرم و کوزا نوسترا بین Agrigento ، Trapani ، Palermo و Caltanissetta وارد کرد .

سناریویی که سازمان جهان زیرین سیسیلی را بررسی می کند ، با شاخه های شناخته شده در بقیه ایتالیا و خارج از کشور ، که می تواند خود را با شرایط تغییر یافته سازگار کرده و شکل دهد.

متئو مسینا دنارو همیشه رئیس روسا است

نیز وجود دارد متئو مسینا دنارو از جمله دریافت کنندگان حکم بازداشت است از امروز که برای 23 نفر صادر شد اما فقط در برابر 22 نفر اعدام شد ، با توجه به اینکه پدرخوانده تراپانی همچنان فراری بود.

اعتصاب به قبایل آگریجنتو و تراپانی ، حمله رعد اسا با 23 دستگیری: دو افسر پلیس و یک وکیل

28 سال قابل ردیابی نیست و هنوز حرف آخر را درباره حقایق مهم درباره چیزهای ما می زند. نقش رئیس Castelvetrano در رابطه با تلاش برخی از افراد محترم برای برکناری یک رئیس از مدیریت منطقه Canicati ظاهر می شود.

این مطالعه نشان می دهد که مافیا برای اجرای پروژه خود نیاز به تأیید مسینا دنارو دارد ، بنابراین وی همچنان تصمیم می گیرد تا درباره سرنوشت و توازن قدرت کوزا نوسترا تصمیم بگیرد ، اگرچه سالهاست که غیرقابل کنترل است.

روزاریو لیواتینو

زندان و پیام های دشوار

زندان سخت بله ، اما اگر یک وکیل همدست وجود داشته باشد که به شما دست بدهد ، بیرون کشیدن صدا (و دستورات) از میله های زندان دشوارتر است. چندین رهبر مافیایی این مسئله را تجربه کرده اند ، از رئیس مادام العمر آگریجنتو ، جوزپه فالسونه ، که قادر به بحث و تبادل پیام و حتی راه اندازی یک تجارت در زندان است.

پسندیدن؟ گاهی اوقات به لطف همدستی برخی عوامل به پلیس در زندان یا موفق به فرار از نظارت و انتقال اطلاعات از طریق حرکات بدون رهگیری می شود.

تحقیقات امروز به یک پرونده حیرت انگیز منجر شده است: پرونده مأمور وظیفه در زندان آگریجنتو که طی مصاحبه ای بین فالسون و وکیل آنجلا پورچلو (همچنین در یک حمله رعد اسا) نیز به وکیل اجازه می دهد تلفن هوشمند شما را به زندان بیندازد و از آن در تلفن استفاده کند. تماس های دریافتی در طول جلسه

علاوه بر این ، رئیس می تواند پیام هایی را به خارج ارسال کند ، زیرا در برخی از زندان ها نامه نگاری بین 41 زندانی دفاعی و مدافعان آنها بررسی نشده است. با استفاده از این محدودیت هوشیارانه ، فالسون از طریق وكیل خود می توانست پیام هایی را از زندان استخراج كند كه در درجه اول برای اشخاص ثالث در نظر گرفته شده بود و توسط قاضی ناظر سانسور شده بود. تحقیقات همچنین نشان داد که روسای Agrigento ، Trapani و Gela ، همه در زندان نوارا بازداشت شده اند ، از کنترل های بی اثر بهره برداری می کنند ، با یکدیگر گفتگو می کنند ، و همچنین موفق به ایجاد اتحاد بین باندها از مناطق مختلف می شوند.

همیشه با پسر عموهای آمریکایی خود در تجارت است

از ایالات متحده تا سیسیل برای برقراری ارتباط و تجارت. روابط تاریخی مافیای سیسیلی و کوزا نوسترا آمریکایی هرگز قطع نشده است. تظاهراتی نیز از تحقیقات امروز راس به دست می آید: فرستادگان ایالات متحده از خانواده گامبینو در نیویورک در ماه های اخیر برای صحبت با روسای مشاغل محلی به فاوارا می رفتند تا در کنار هم تکمیل شوند.

طوایف و کنترل بازار مواد غذایی کشاورزی

اگر یک بازار در حال ظهور وجود داشته باشد و اکنون ، حقیقت را بگویم ، به طور فزاینده ای ادغام شده است ، این صنعت غذا است. و روسا می دانند که چگونه تجارت را بو کنند ، به همین دلیل مافیای Agrigento تجارت انگور و سایر محصولات کشاورزی در این استان را سرمایه گذاری و کنترل کرد.

راهی برای ر theسا برای به دست آوردن منابع عظیم اقتصادی که برای تأمین نیرو در خزانه قبیله ها بود آنها استفاده از فعالیتهای غیرقانونی خطرناک را محدود کردند مانند قاچاق مواد مخدر. در همان زمان ، قبایل فعالیت اصلی اقتصادی در این استان را که به شدت به بازار مواد غذایی کشاورزی مرتبط بود ، ریاست می کردند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.