M5S در درک بین “نه” دراگی و تقسیم احتمالی

[ad_1]

آینده فعلی و نامشخص برای M5S بین آزمایش قدرت و جدایی احتمالی. رهبران جنبش ، در یک روز مهم نه تنها برای موقعیت خود در دولت ماریو دراگی ، بلکه همچنین برای آینده خود ، در تلاشند که صفوف را حداقل به مشاوره ها نزدیک کنند. مانترا که در میان پنتاسته ها در گردش است ، “اگر جمع و جور باشیم ، سرنوشت ساز هستیم.”.

اما جو سرسبز است و با صدای ضعیف نارضایتی از انتخابات تنها رئیس جمهور ماتارلا وجود دارد. مذاکرات ویتو کریمی برای Conteter نمایان است. و آینده سیاسی جوزپه کونته معمایی است که اکنون پنج ستاره دوست دارند آن را حل کنند. خط نخست وزیر مستعفی فعلاً یک راز باقی مانده است. کونته بیش از یک ساعت است که با فرماندار سابق بانک مرکزی اروپا ملاقات کرده است. به گفته منابع غیررسمی ، مجلس همچنین در مورد اعداد احتمالی به نفع دولت دراگی صحبت کرده است. اما ، توسط پالازو چیگی زیر خط ، در مقابل ازدحام صداهایی كه بعد از ظهر شلوغ بود ، به كونته سمت دولتی پیشنهاد نشد.

سرنوشت و موقعیت رئیس دولت خارج شدهبا این حال ، آنها تا حدودی تعیین کننده هستند. همچنین ، زیرا Beppe Grillo ، برای یک وزیر M5S ، بر لزوم وفاداری جنبش به مرد انتخاب شده برای Palazzo Chigi ، نکته ای که “نه” یک پیمانکار فنی می تواند نتیجه دهد ، تکرار می کند. در حالی که بعید است مدافع مردم – که در طول روز با کویرینال نیز تماس خواهد داشت – در مورد نتیجه گیری از مشاوره تصمیم بگیرد ، گره ای از خط خود باز کند. البته تعداد معدودی که فرصتی برای برقراری ارتباط با کونته داشته اند ، مطمئناً او را به نفع دولت فنی توصیف نمی کنند ، در حالی که به شخصیت بسیار عالی رتبه ای مانند دراگی احترام می گذارند. و آنها در نخست وزیر درحال خروج ، وسوسه ورود به سیاست را می بینند. اما کجا و چگونه؟ در یک نقطه خاص در رودخانه جمعی گروه های M5S ، سرجیو باتلی کسی است که گروه را از گروه های مختلف توضیح می دهد. نماینده مجلس M5S توضیح داد: “من می خواهم مشخص شود که او می خواهد چه کار کند ، حزب خودش ، یک رهبر M5S یا یک رهبر مرکز.” در حال حاضر ، خط حاکمیت سیاسی در جلسه حاکم است ، تنها موضوعی که می تواند فشردگی زودگذر را تضمین کند. فشردگی ، که به نام آن کریمه حتی رای روسو را برانگیخت. شکاف در گوشه گوشه است ، اما در حال حاضر نباید تعداد قابل توجهی را به نفع دراگی حمل کند.

از “مشروط Guerriere” تا فرمانداران ، ظاهراً تا “descamisados” ، به رهبری آلساندرو دی باتیستا ، یک موضوع مشترک وجود دارد که بیش از هر چیز هدف آن شمردن قدرت عددی او در اتاق ها است. با این حال ، بقیه در هاله ای از ابهام قرار دارند ، و این از ابتدای جنبش آغاز می شود ، رهبری آن سایه دوگانگی را بین لوئیجی دی مایو و خود کونته آویزان می کند. وی گفت: “قطعاً ، رهبری كریمه تا ماه فوریه به پایان خواهد رسید.” با نگاهی به آرا on مربوط به اساسنامه و دولت جدید انتظار می رود این هفته. نارضایتی از مذاکرات انجام شده توسط رهبر سیاسی قابل لمس است.

یکی از اعضای جنبش پرسید: “او توسط بونافده قبل از عدالت متوقف شد ، چگونه می تواند؟” و طوفان درونی در روزهای آینده آشکار خواهد شد. وقتی فکر می کنیم که چهارراهی دست در دست هم با موقعیت Draghi که منتظر M5S است ، سردرگمی ایجاد می شود: اتحاد آلی با Pd و Leu یا مسابقه به تنهایی. به نظر می رسد گزینه اول غالب باشد و از نشست رهبران سه حزب چپ میانه در میان پنطی ها استقبال می شود.

خطی است که منابع مختلف پارلمانی جنبش را فیلتر می کند: “بیایید یک اتحاد ایجاد کنیم و قطعاً ماتئو رنزی را کنار بگذاریم”. اما اگر حزب دموکرات از Draghi حمایت کند و M5S پشتیبانی نکند ، حفظ ائتلاف با هم آسان نخواهد بود. بیشتر الساندرو دی باتیستا به عنوان قهرمان اصلی به ناچار به صحنه پنتاستلل برمی گردد. اما در این صورت ، این بازگشت جنبش باریکادرو است و چه کسی می داند که آیا این چشم انداز واقعاً تأثیر خوبی بر گریلو خواهد داشت. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *