Ligabue Returns: آهنگ جدید “Mi ci pulisco il cuore” منتشر شد

[ad_1]

بیرون آمدن ‘قلبم را تمیز می کنم‘، آهنگ جدید از لوسیانو لیگابو استخراج شده از آخرین آلبوم منتشر نشده ‘7’ که از قبل دارای پلاتین مجاز است.

همچنین ویدیوی آنلاین این آهنگ به کارگردانی داویده ویکاری و تهیه کنندگی مارکو سالوم برای CrossMediaFilms.

از 12 فوریه نسخه اول “77” در دسترس خواهد بود ، مجموعه ای متشکل از 11 وینیل رنگی 180 گرمی ، شامل 77 تک آهنگ که تاریخ لیگ را به دست آورده اند: 5 آلبوم با دو وینیل + 1 آلبوم با تک وینیل به طور کلی از 6 عدد به صورت ماهانه.

شماره اول وینیل قرمز دوتایی خواهد بود و با جعبه مخصوصی همراه خواهد بود که در نسخه اول توسط Ligabue امضا می شود و پس از تدوین ، برای جمع آوری کل مجموعه وینیل استفاده می شود.

جلد ها می توانند با گرافیک های مخصوص قالب فرمت وینیل باز شوند. هر دیسک شامل 7 قطعه است.

7 ، شماره ای که همیشه خاص Ligabue بوده است ، بنابراین قهرمان این نسخه ضبط شده (منتشر شده توسط Warner Music Italy) برای جشن سی امین سالگرد فعالیت لیگا شد: آلبوم منتشر نشده “7” ، همچنین برای خرید نسخه منحصر به فرد وینیل موجود است آبی یا قرمز ، شامل 7 آهنگ است ، ایده هایی که لوسیانو با دریافت 7 آهنگ جدید دوباره کشف ، بازنویسی و تولید کرد. لوسیانو دریافت که تک آهنگ هایی که تاریخ موسیقی او را رقم زده اند دقیقاً 77 قطعه بوده است ، این واقعیتی است که به ما می فهماند چگونه یک آهنگ Ligabue در طول این سی سال ، به طور متوسط ​​هر 5 ماه منتشر می شود.

77 تک آهنگ ، هنرمند آنها را در یک مجموعه اختصاصی خلاصه کرده است ، اکنون در یک نسخه وینیل ، همراه با سی دی منتشر نشده “7” ، از جمله تک آهنگ های “دختر رویاهای شما” ، “Volente o nolente” (اولین دوئت واقعی) با الیسا) و “من قلبم را تمیز می کنم.

و در کتابفروشی ها و فروشگاه های دیجیتالی “آن رفته است” (موندادوری) ، زندگی نامه هنری لوسیانو لیگابو ، که با همکاری ماسیمو کوتو تألیف شده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *