Le Vie dei Tesori ، سبک شناس دومنیکو دولچه ، شهادت دهکده های سیسیلی

[ad_1]

“هنگامی که من جوان بودم ، از سیسیل فرار کردم و امروز وای بر هر کسی که ریشه های من را لمس کند و از آن فرار کنم.”

دومنیکو دولچه Polizzi Generosa او آن را به عنوان یک گنج مهم ، عشق صادقانه در قلب خود حمل می کند.

و وقتی به آن فکر می کند عصبانی می شود روستاهای سیسیلی رها شده، به شهرهای کوچک توسعه نیافته ، به سنت های از دست رفته ، به صنعتگرانی که به نظر می رسد دیگر وارد چرخه های تولید نمی شوند.

این یکی از دلایلی است که چرا او تصمیم به “ازدواج” پروژه Borghi dei Tesori گرفت ، که در بورس بین المللی گردشگری ارائه شد.

پخش زنده که توسط Le Vie dei Tesori برگزار شده و در حال حاضر بیش از هشت هزار بازدید بین پورتال Bit و صفحات اجتماعی بنیاد دارد.

“من فکر می کنم این پروژه دقیقاً به این دلیل بسیار مهم است که هدف آن بهبود اصیل ترین جزیره است ، جزیره ای که من همیشه روی همه کارهایی که می کنم سرمایه گذاری می کنم. در سیسیل ، ما توسط زیبایی احاطه شده ایم ، مقدار زیادی از آن را داریم ، شاید حتی بیش از حد ، بنابراین مهم است که یاد بگیریم آنچه را که داریم حفظ کنیم و همه کارها را انجام دهیم تا روستاهای ما احیا شوند.

و نیمه سیسیلی Dolce & Gabbana قول داد: او را در نسخه بعدی جشنواره Le Vie dei Tesori برگزار کنید، بین سپتامبر و اکتبر ، خواهد بود.

در همین حال ، زنجیره ای که به بیت ارائه شد در حال شکل گیری است: یک گنجینه عظیم کلیساهای کوچک و چشمه های فراموش شده ، صومعه های قبلی به خوابگاه و آسیاب های باستانی تبدیل شده اند. این ارزش خارق العاده و غیر قابل لمس غیر منتظره و خارق العاده شهرهای کوچک است که امروز تصمیم گرفته اند جشنواره ای را در پایان این تابستان آغاز و به هم متصل کنند.

به همین منظور ، انجمن Borghi dei Tesori تحت نظارت بنیاد Le Vie dei Tesori واقعاً متولد شد: 57 شهردار سیسیلی از قبل عضو شده اند و می خواهند دارایی های خود را افزایش دهند ،
که در پخش مستقیم پورتال Bit شرکت کرد و این توسط Leoluca Orlando ، شهردار پالرمو و رئیس Anci Sicilia تأیید شد.

وی گفت: “با تشکر از تجربه Vie dei Tesori و غلبه بر کلیشه های خاص ،” ما دیدیم که اتصال شبکه و بازیابی گذشته چقدر مهم است. ” من فکر می کنم که تجربه روستاها می تواند به شهرهای بزرگ کمک کند ، شهرهایی که نمی توانند به تنهایی کنار بیایند. به شهرداران شهرهای کوچکتر تبریک می گویم. “

لورا آنلو ، رئیس بنیاد Le Vie dei Tesori – معادن ، رصدخانه های نجومی ، صومعه ها ، کلیساها ، اما همچنین سنت های صنایع دستی ، مغازه ها گفت: “ما در حال کشف روستاها هستیم ، ما میراث خارق العاده ای را محاسبه می کنیم که انتظار نداشتیم آن را پیدا کنیم.” همه آنها روستاهایی هستند که نمی خواهند آشتی کنند و می خواهند انجام دهند ، کمکی نمی خواهند ، اما می خواهند در مسیر توسعه واقعی و پایدار قدم بگذارند. به همین دلیل است که ما فکر کردیم که آنها را نه تنها برای ارتقا them آنها ، بلکه همچنین برای دنبال کردن سیاست های افزایش جمعیت ، رشد و همه چیزهایی که این زمان جدید ارائه می دهد ، جمع کنیم.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *