ISEE 2021 ، بدون جایزه Inps بدون تمدید: مسابقه با زمان

[ad_1]

داریم تمام می شویم برای دریافت پاداش INPS در ماه فوریه ، نه تنها نیاز به ISEE 2021 کم دارید ، بلکه سریعاً آن را تمدید می کنید تا بتوانید با اسناد و مدارک ، درخواست جدید را ایجاد کنید. تعهد برای کسانی که می خواهند به طیف وسیعی از خدمات دسترسی پیدا کنند. حتی INPS در ابتدای ماه یادآوری کرد که “تمدید ISEE برای ادامه دریافت کلیه مزایا و پاداش های اجتماعی متعددی که در قوانین فعلی ارائه شده ضروری است.”

ISEE برای چیست؟

ISEE به روز شده برای برخی از مزایای اجتماعی یارانه ای استفاده می شود. در اینجا: حقوق بازنشستگی و حقوق شهروندی ، کمک هزینه بارداری ، جایزه کودک ، کمک هزینه خانواده. نرخ های یارانه ای برای مراکز کودک ، بهداشت خانه و خدمات اجتماعی. جایزه نور ، گاز ، آب. اما همچنین برای خدمات مدرسه مانند غذاخوری ، حمل و نقل ، کتاب های درسی ، کمک هزینه تحصیلی ، کاهش یا معافیت از هزینه های دانشگاه شرط لازم است.

چگونه می توان تمدید کرد

برای درخواست صدور ISEE 2021 ، DSU باید ارائه شود و می تواند از اول ژانویه ساخته شود ، زیرا ISEE قدیمی در 31 دسامبر منقضی شد. به همین دلیل است که باید به سرعت تمدید شود. مزایای پرداخت شده در ژانویه هنوز برای دسامبر اعمال می شود ، اما با شروع پاداش و یارانه هایی که در ماه فوریه دریافت می شود ، رعایت آنها ضروری است.

DSU باید با دسترسی به وب سایت رسمی از طریق PIN دستگاه ، به مرجع ارائه دهنده خدمات اجتماعی یارانه ای که درخواست می شود یا به شهرداری از یک کافه یا آنلاین به INPS ارائه شود.
پس از ارسال DSU ، INPS با در نظر گرفتن اظهارنامه و اطلاعات دریافتی از آژانس درآمد ، ISEE را محاسبه می کند. پرتاب حدود 10 روز کاری طول می کشد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *