Insigne ، دو پنالتی: ناپولی در ده برد ونیز را به دست آورد

[ad_1]

اولین بازی فصل با پیروزی ناپولی اسپالتی ، که در دیوارهای دوستانه دیه گو آرماندو مارادونا ونیز را با نتیجه 2-0 شکست داد. گل اینسینیه از مکانی (که قبلا یک ضربه دیگر را از یازده متر از دست داده بود) و درب الماس تصمیم گرفت.

ناپولی سعی می کند بازی را انجام دهد و به شیوه ای تهاجمی تر شروع می کند ، در حالی که ونیز عمدتا از خودش مراقبت می کند. خطرناک ترین آنها مطمئناً آشن است که بسیار شلوغ است و سردردهای مختلفی را برای پشت دشمن ایجاد می کند. در دقیقه 23 ، اما مهاجم نیجریه ای تیم خود را در دقیقه 10 ترک کرد. در یک ضربه کرنر ، داور اورلیانو ضربه او را در صورت هیمنس با کارت قرمز مجازات کرد.

باران برای ناپولی باران می بارد ، زیرا در دقیقه 35 زلینسکی به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین می شود. از این رو تغییر اجباری برای اسپالتی ، که الماس را به زمین فرستاد. هر دو تیم با نتیجه 0-0 به استراحت می روند.

در ابتدای نیمه دوم مسابقه بسیار تکه تکه بود ، اما دفاع تالاب ها تأیید کرد که آنها در سختی هستند و شکست زیادی را به حریف دادند. در دقیقه 56 ساده لوحی کالدارا ، که با دست خود توپ را در محوطه جریمه لمس می کند: داور پنالتی را اعلام می کند. اینسینیه در محل ظاهر می شود ، اما او ضربه بدی می زند و ارسال می کند. همین وضعیت دقایقی بعد ، با یک هندبال دیگر ، در این مورد توسط چکارونی تکرار می شود: پنالتی دوم برای ناپولی. اینسینیه همیشه از 11 متری بیرون می آمد که این بار خطایی نداشت و قفل بازی را در دقیقه 62 باز کرد.

ونیز سعی می کند واکنش نشان داده و بر محور جانسون-فورت تکیه کند تا دفاع حریف را بترساند ، اما ناپولی همچنان راه خود را به سمت دروازه می یابد. در 73 دقیقه حرکت فوق العاده مردم اسپالتی ، که به صورت عمودی شروع می شوند و با الماس به پایان می رسند ، می توانند به راست بپیچند و Maenpaa را شکست دهند. سه امتیاز در مزرعه سپس برای ناپولی ، که با پیروزی شروع می شود.

ناپل-ونیز 2-0

شبکه ها: خیابان 17 ‘Insigne (تأسیسات) ، 28’ Elmas

ناپل (4-3-3): مرت 6 ؛ دی لورنزو 6.5 ، مانولاس 6 ، کولیبالی 6 ، ماریو روی 6.5 ؛ فابیان رویز 6 (27 دقیقه گائتانو 6) ، لوبوتکا 5.5 ، زلینسکی 6 (35 دقیقه امتیاز الماس 6.5) ؛ پولیتانو 6 (26 اینچ لوزانو 6.5) ، اوسیمن 4.5 ، اینسینیه 6.5 (40 اینچ پتانیا sv). روی نیمکت: مارفلا ، اوسپینا ، مالکوئیت ، خوان ژسوس ، رحمانی ، پالمیرو ، اوناس ، زنولی. مربی: اسپالتی 6.5

ونیز (4-3-3): Maenpaa 5.5 ؛ ابوحی 5.5 (6 ‘Svoboda 5.5) ، Caldara 5 ، Ceccaroni 5 ، Molinaro 5.5 ؛ فیوردیلینو 6 (13 اینچ تسمان 5.5) ، پرتز 5.5 (30 دقیقه دسی 6) ، هیمنس 5 (خیابان گالازی 6 دقیقه 30) ؛ دی ماریانو 5 (سیگوردسون 13) ، فورته 5.5 ، جانسن 6. روی نیمکت: لززرینی ، برتیناتو ، بیارکاسون ، کارلسون ، اشنگ. مربی: زانتی 5

قاضی: اورلیانو از بولونیا 5

نکات: عصر روشن ، زمین بازی در شرایط خوب. در دقیقه 12 اینسینیه پنالتی (ضربه) را از دست داد. اخراج شده: Osimhen ، در 23 دقیقه pt ، برای بازی خطرناک. رزرو: فیوردیلینو ، کالدارا ، هیمنس ، ابوحی ، فورته ، فابیان رویز ، سکارونی ، تسمن. زاویه: 2-2. بازیابی: 2 ‘؛ 3 ‘

اصلی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *