Green pass برای برنامه های Io و Immuni: نحوه بارگیری گواهی سبز

[ad_1]

دریافت مجوز سبز Covid آسان تر خواهد بود: از پرونده الکترونیکی سلامت گرفته تا برنامه های Io و Immuni، کانال های بیشتری وجود خواهد داشت و همچنین می تواند توسط پزشک عمومی ، متخصص اطفال یا داروساز مصرف شود. برای کسانی که Spid ندارند ، وجود خواهد داشت کد ارسال شده از طریق ایمیل یا پیام کوتاه – همراه با 8 رقم آخر و پس از انقضا کارت سلامت. فرمان بهبودی که امروز لازم الاجراست ، این را پیش بینی کرده است.

مناطق باید داده های شهروندانی را که “حداقل یک دوز واکسن” به آنها تزریق شده است ، به پورتال موقت اداره شده توسط Sogei منتقل کنند. تامپون و گواهی پزشکی نیز در دسترس خواهد بود.

این مصوبه تأیید می کند که بستر ملی صدور و اعتبارسنجی گواهینامه های سبز Covid توسط سوگی مدیریت و از طریق سیستم کارت سلامت اجرا می شود. این پلت فرم ، توضیحات فنی ارائه شده را توضیح می دهد ، با استفاده از سیستم کارت سلامت برای جمع آوری داده هایی که سیستم TS قبلاً دریافت کرده است ، با رعایت مقررات اضطراری

با جزئیات بیشتر ، این داده های واکسیناسیون است که توسط سازمان ثبت واکسن ملی و داده های تامپون های آنتی ژنیک و مولکولی جمع آوری شده است و اکنون “مجموعه گواهینامه های پزشکی” با “عملکرد جدید” سیستم به آنها اضافه خواهد شد.

Platform National-DGC یک گواهینامه سبز COVID-19 را برای واکسیناسیون / سواب / بهبودی آماده می کند که در پرونده الکترونیکی سلامت بیمار (FSE) گنجانده خواهد شد ، اما یک رابط وب ویژه نیز ایجاد خواهد شد.

گواهی سبز COVID-19 را می توان از طریق برنامه های دولتی نیز بارگیری کرد (APP IO و APP IMMUNI) طبق گزارش فنی ، از طریق واسطه هایی مانند پزشکان عمومی و متخصصان اطفال و داروسازان با انتخاب آزاد، از طریق درگاه کارت سلامت. برای اینکه “کسانی که هنوز هویت دیجیتال ندارند” “تبعیض” ایجاد شود ، کانالهایی برای استفاده با احراز هویت چند عاملی وجود دارد ، مانند: 8 رقم آخر و تاریخ انقضا کارت سلامت و یک کد منحصر به فرد. این کد منحصر به فرد باید از طریق ایمیل یا پیام کوتاه برای علاقمندان ارسال شود “.

گزارش فنی تعداد پیامک های ارسال شده برای ارسال کد های منحصر به فرد کد سبز COVID-19 را به “100 میلیون” تخمین می زند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.