Gf Vip ، برادر Dayane Mello در تصادف می میرد ، اما او در مجلس باقی می ماند: تصمیم شبکه را آواره می کند

[ad_1]

عزاداری شدید برای مدل طبیعی ایتالیایی دایان ملو ، برزیلی. لوکاس ملو ، برادر مدل برزیلی که در کانال 5 در Big Brother Vip شرکت کرده بود ، در یک سانحه رانندگی در برزیل درگذشت. دایان خبر ناپدید شدن لوکاس را از تولید GF آموخت ، که به او اجازه داد تا از خانه خارج شود تا واقعه جدی را به او اطلاع دهد.

این مدل علی رغم از دست دادن جدی ، تصمیم گرفت در Casa del Gf Vip بماند. تصمیمی که بینندگان برنامه را منفجر کرد. دایان دلیل انتخاب خود را توضیح داد. وی به هم اتاقی هایی که برای حمایت از زندگی در باغ اطرافش جمع شده بودند ، توضیح داد: “من نمی توانم به برزیل بروم زیرا در این صورت دیگر قادر به بازگشت نخواهم بود.” بسیاری با ارسال هشتگ #ForzaDayane در شبکه های اجتماعی ، نزدیکی خود را به این مدل ابراز کردند.

“او توله سگ من بود ، من چهار سال بود که او را ندیده بودم. برای آخرین بار قبل از ورود به مجلس با او صحبت کردم. از دست دادن برادرم درد بزرگی است.” اینها سخنان دایان است که بعد از اطلاع از خبر مرگ برادرش از تولید Gf.

لوکاس 26 ساله بود و در یک سانحه رانندگی در برزیل درگذشت. ماشین وی شب سه شنبه 2 فوریه در برابر چهارشنبه 3 فوریه در لونتراس با یک کامیون برخورد کرد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *