Foggia ، رئیس شورای شهر ، در شب سال نو از بالکن شلیک می کند: فیلم با ویروس ها

[ad_1]

ویدئوی دیگری وجود دارد که در شبکه های اجتماعی منتشر شده و نشان می دهد که چگونه رئیس شورای شهرداری Foggia Leonardo Iacarino از Forza Italia از بالکن خانه خود شلیک کرده است. پس از دو فیلم تکان دهنده که روزها در پولیا بحث شده است ، با بازی پسر 16 ساله یک سیاستمدار از Foggia و یک کودک از Taranto ، که آنها نیز برای جشن گرفتن سال نو از خانه تیراندازی می کنند ، با سلاح های scacciacani ، اکنون یک ویدیوی جدید وجود دارد که باعث جنجال شد.

در حین فیلمبرداری از جاهای خالی ، یاکارینو ، که یک آتش نشان در زندگی است ، می گوید: “این شوخی نیست.” و امروز او تأیید می کند که فیلم در شب 31 دسامبر ، با تلفن همراه گرفته شده است: پس از 4 عکس اول ، سیاستمدار هنوز در حال شبیه سازی عکس ها است. اسلحه مسدود شده است و در فیلم می توانید صدای پسری را بشنوید که از او می خواهد دوباره شلیک کند: “شلیک کنید ، دوباره شلیک کنید. یک شلیک دیگر وجود دارد.”

سپس شلیک پنجم آغاز می شود. لئوناردو جیکارینو به آنسا گفت: “شخصی با قرار دادن این فیلم ها سرگرم کننده است.” در مورد درخواست استعفا من “.

با این حال ، به نظر می رسد استعفا چند ساعت بعد رسیده است: “نیازی به گفتن نیست” ، یاكارینو در نامه ای به شهردار Foggia ، فرانكو لاندلا نوشت: برای کشتن ، باید از استفاده آنها اجتناب شود ، زیرا به دلیل کاهش ارزش نمادین قوی نشان دهنده آنهاست. “

دیروز ، او در مورد این قسمت با پسر 16 ساله خود صحبت کرد به عنوان “شیرین کاری که کاملاً نباید انجام شود و من از این بابت عذرخواهی می کنم”. – ما والدین بیهوش نیستیم. من ساده لوحانه موافقت کردم که دقیقاً از ماسک آتش نشانی کلاه قرمزی استفاده کنم تا از رفتن او برای شلیک بشکه های سال نو جلوگیری کند. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.