Epiphany ، انبار Befana در یک خانه دو نفری ، اما خریدها -23٪

[ad_1]

سنت جوراب Befana در بیش از یک در هر سه خانه آویزان است (38٪)، اما خریدها نسبت به سال گذشته 23٪ کاهش یافته است. این از برنامه Coldiretti / Ixè به مناسبت میهمانی ای است که امسال با همبستگی بین Campagna Amica به تعویق افتاده برای کودکان کمتر شاد و ناهار لذیذ برای فقیرترین 0 کیلومتر رقم خورده است.

مشکلات اقتصادی ، قفل و تعطیلی مغازه ها آنها با هدیه ای که همیشه شکلات ، آب نبات و ذغال سنگ شیرین ، و همچنین فندق ، گردو و بیش از همه بیسکویت خانگی است ، وزن می گرفتند. روندی که به دلیل ناتوانی در ترک خانه با منطقه قرمز در تعطیلات همراه است با 49٪ از ایتالیایی ها که وقت بیشتری را در آشپزخانه می گذرانند. ابتکارات مختلفی در بازار کشاورزان ترتیب داده شده است تا بدانند چگونه یک جوراب را طبق سنت های محلی پر کنند ، در حالی که به خانواده های مشکل نیز کمک می کنند. Coldiretti یادآوری می کند که فقط فکر کنید که تا به امروز ، 840،000 کودک زیر 15 سال نیز برای غذا خوردن به کمک نیاز دارند.

به عنوان مثال ، در ناپل ، “کشاورزی معلق” به بازار Campagna Amica di Fuorigrotta می رسد ، جایی که امکان خرید شیرینی ، مرکبات و مربا فقط در صفر کیلومتر برای قرار دادن در جوراب های ویژه ای است که به کودکان محله های محروم شهر داده می شود. . با این حال ، در پولیا ، همبستگی با بفانا به لطف سرآشپزهای دهکده Campagna Amica حاصل شد ، که غذاهای آماده شده در خانه های روستا ، غذاخوری های افراد ضعیف در کلیساهای Lecce ، Bari و غذاخوری اجتماعی Fasano (بریندیسی) را اهدا کردند. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *