Enrico Ruggeri ، “L’America (ترانه ای برای چیکو فورتی)” به پایان رسیده است

[ad_1]

منتشر شده ، 19 ژانویه ، “آمریکا (ترانه ای برای چیکو فورتی)”، آهنگ جدید از انریکو روگری (به هر حال موسیقی / باور دیجیتال) ، به داستانی اختصاص داده شده است که 20 سال زندگی فرد را در حالت تعلیق نگه داشته است. چیکو فورتی ، ملوان و تهیه کننده تلویزیون ، در سال 2000 در ایالات متحده زندانی شد و به جرم قتلی که همیشه اظهار بی گناهی می کرد به حبس ابد محکوم شد.

در 23 دسامبر سال 2020 ، درخواستی که اجازه می داد چیکو فورتی به ایتالیا برگردد پذیرفته شد ، اما او در حال حاضر همچنان در مitutionسسه اصلاحی داد در فلوریدا نگهداری می شود. این اتفاقات اخیر باعث شده که راگگری این ترانه را از کشو بیرون آورده و با جیانی فورتی ، عموی چیکو ، مردی که 20 سال برای بازگرداندن برادرزاده اش به ایتالیا تلاش کرده است ، ملاقات کند.

خواننده به لطف دایی خود با افراد دیگری که خود را وقف این داستان کرده اند ، مانند کاریکاتوریست چیود (ماسیمو چیودلی) و توماس سالمه ، مستندساز ، ملاقات کرده است. آنها با هم ویدئویی را برای آهنگ جدید تهیه کردند که از تصاویر گرفته شده از کتاب ماسیمو “Una damata comedia” “Chiod” Chiodelli استفاده می کند. عکس و ویرایش توسط توماس سالم. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *