Dpcm جدید وارد می شود ، و در دیدار با بستگان دیدار می کند: تمهیدات اقدامات کریسمس

[ad_1]

از روز دوشنبه ، ایتالیا دوباره به گروه تقسیم می شود. رنگ غالب نارنجی ، احتمالاً قرمز است.

داده های به روز شده از اتاق کنترل وزارت بهداشت ، افزایش منحنی اپیدمیولوژیک را تایید می کند که قبلاً به چهارمین هفته متوالی رسیده است.

در کل ، 12 منطقه در معرض خطر قرار دارند. پنج رنگ نارنجی خواهد بود: کالابریا ، امیلیا رومانیا ، لومباردی ، سیسیل و ونتو. وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا ، براساس داده ها و شهادت سالن کنترل ، دستورالعمل جدید را در عصر امضا می کند ، که از 10 ژانویه ، یکشنبه به اجرا در می آید.

سیسیل در نارنجی ، نه در منطقه قرمز تا 15 ژانویه ، سپس Dpcm جدید

سیسیلی

دیروز جلسه حکومت نظامی Musumetsi تا اواخر شب ادامه داشت. کارشناسان CTS به مدت سه هفته منطقه قرمز درخواست کردند ، اما دولت منطقه از دولت تقاضای اقدامات سختگیرانه تری را برای این جزیره کرد ، که به این ترتیب در بند نارنجی قرار گرفت.

نلو موسومچی

بنابراین ، از روز دوشنبه ، ایتالیا در گروه زرد قرار خواهد گرفت ، به استثنای چهار منطقه نارنجی. در همان زمان ، دولت ملی کار بر روی Dpcm جدید را آغاز می کند.

DPCM جدید

گرچه هنوز تعریف نشده است ، اما رویه پیشنهادی نخست وزیر كنته از قبل روشن است و باید بیشتر محدودیت ها را تا 31 ژانویه تمدید كند. ممنوعیت سفر بین مناطق و منع رفت و آمد در ساعت 10 شب و همچنین تعطیلی بارها و رستوران ها در مناطق زرد در ساعت 18:00 تأیید خواهد شد.

هنوز قطعی نشده است که معافیت ملاقات با بستگان باقی خواهد ماند یا خیر و دوستان ، در حالی که هنوز ورزشگاه ها و استخرهای شنا باید بسته باشند.

آخرین جنبه احتمالاً در جلسه بعدی CTS مورد بحث قرار خواهد گرفت و فرضیه پیوند دهی و بسته شدن به سیستم خط است. اما همه چیز با گفتمان مدرسه گره خورده است: تصور اینکه دولت اجازه داشته باشد کودکان به ورزشگاه بروند اما بازگشت آنها به کلاس را منکر شود تصور نمی شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *