Dpcm جدید: تا توقف برای حرکت بین مناطق و خارج شدن از میله ها بعد از ساعت 18:00

[ad_1]

دولت اولین ماده از سال 2021 را آماده می کند با محدودیت های جدید و تشدید ، به ویژه در مورد زندگی شبانه ، به دنبال آخرین دوره های تجمع غیرقانونی و مهمانی های ممنوعیت صادرات از میله ها از ساعت 18:00 ، و تمدید ممنوعیت حرکت بین مناطق نیز در مناطق زرد ، به عنوان از تعطیلات از کریسمس تا امروز اتفاق افتاده است. اما امکان ایجاد یک منطقه سفید روی میز نیز وجود دارد ، اگرچه دستیابی به آن دشوار است (در صورت نیاز به Rt زیر 0.5) ، در آن همه چیز بدون محدودیت و امکان بازگشایی موزه ها دوباره قابل بازگشایی است ، اما فقط به رنگ زرد مناطق پسوند وضعیت اضطراری تا 30 آوریل آینده.

این فرضیه هایی است که در پایان دیدار نخست وزیر جوزپه کنته با سران هیئت ها به پایان رسیده و فردا در اجلاس با وزیر فرانچسکو بوکا به مناطق ارائه می شود. فرضیه تأیید ممنوعیت جابجایی بین مناطق و همچنین امکان بازگشایی موزه ها در مناطق زرد ، در عصر نیز توسط وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا تکرار شد.

در جلسه فردا ، استانداران قبلاً اعلام کرده اند که می خواهند مخالفت کنند ، چیزی فراتر از یک فرضیه ، یعنی احتمال فعال شدن خودکار منطقه قرمز در صورت عبور از مرز 250 آلوده در هر 100 هزار نفر ، به نظر می رسد. توصیه ای که توسط دانشمندان ارائه شده است ، تنها پس از تقابل فردا و فقط پس از تصویب در پارلمان وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا ، که قرار است در 13 ژانویه برگزار شود ، منتشر خواهد شد.

نشست فردا Dpcm جدید در ژانویه ، پارامترهای منطقه قرمز: باند سفید با Rt در 0.50

قصد پالازو چیگی پیروی از توصیه های موسسه عالی بهداشت و کمیته علمی و فنی برای معرفی ماده جدید است که از 16 ژانویه لازم الاجرا خواهد شد: اگر بروز هفتگی بیش از 250 مورد در هر 100000 نفر باشد ، منطقه به طور خودکار در منطقه قرمز فرضیه ای که در داده های فعلی Veneto را در منطقه قرمز (با 453.31 مورد) و Emilia-Romagna را در خارج (242.44 مورد) قرار خواهد داد. با این وجود ، داده ها طی روزها تحت تغییرات دیگری قرار می گیرند. دولت تلاش خواهد کرد توافقی پیدا کند ، اما تمایل به تقویت روابط و بیش از همه برای جلوگیری از موج سوم خطرناک و حفظ عفونت هایی که امروز آنها بیش از 18000 مورد جدید و 361 قربانی را ثبت کردند، با افزایش درجه مثبت به 13.3.

به همین دلیل ، Dpcm جدید نباید قانونی را تغییر دهد که امکان ملاقات با دوستان یا اقوام را یک بار در روز و حداکثر برای دو نفر (علاوه بر کودکان زیر 14 سال) فراهم می کند. علاوه بر این مدرسه ، احتمالاً این بند شامل موارد اضافی برای بالابرهای اسکی خواهد بود که در حال حاضر در 18 ژانویه بازگشایی می شوند.

تنها چیز قطعی در حال حاضر این است که مقررات جدید – که با حکمی برای ممنوعیت سفر بین مناطق به آن ملحق خواهد شد – به ارائه مناطق رنگی و ساعت منع رفت و آمد از ساعت 22:00 تا 5:00. در عوض ، احتمال برقراری تعطیلات آخر هفته نارنجی منتفی است: بنابراین ، شنبه ها و یکشنبه ها محدودیت های مشابه مناطق متعلق به آنها را دارند. سالن های ورزشی و استخرها مانند تئاترها ، موزه ها و سینماها بسته خواهند ماند. در این بین ، از فردا ، هنگامی که دبیرستان ها فقط در سه منطقه (دره آوستا ، توسکانی و آبروزو) بازگشایی می شوند ، تقریباً تمام ایتالیا به جز کالابریا ، امیلیا-رومانیا ، لومباردی ، سیسیل و ونتو به منطقه زرد باز می گردند. که به رنگ نارنجی باقی خواهد ماند. .

با این حال ، ممنوعیت حرکت بین مناطق برای همه اعمال خواهد شد ، به جز نیازهای کاری ، دلایل بهداشتی یا بازگشت به خانه ها ، محل زندگی یا محل سکونت خود. پنج روز گذشته قبل از Dpcm جدید و داده های جدید نظارت ، که می تواند در رنگ ها ، ممنوعیت ها و محدودیت ها تجدید نظر کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *