Dpcm جدید از 16 ژانویه: در اینجا ممنوعیت ها. تعطیلی دیگر در سیسیل امکان پذیر است

[ad_1]

منطقه نارنجی در آخر هفته ، تا 15 ژانویه برای 5 منطقه ، از جمله سیسیل (بقیه به رنگ زرد). اما بعد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ Dpcm جدید قوانین را تعیین می کند.

آنچه در حال حاضر مسلم است این است که فشار اضافی وجود خواهد داشت. این پایش 12 منطقه پرخطر و استانهای خودمختار و 8 استان با خطر متوسط ​​را نشان می دهد، با 13 منطقه ای که مراقبت های ویژه و اشتغال در منطقه پزشکی بیش از آستانه بحرانی دارند. هفته آینده ، اگر داده ها بدتر شوند ، همانطور که کارشناسان انتظار دارند ، مناطق دیگر به منطقه نارنجی یا قرمز منتقل می شوند.

کارشناسان می گویند این اپیدمی “در یک مرحله ظریف است ، که به نظر می رسد افزایش سریع جدید موارد در هفته های آینده را نشان می دهد ، مگر اینکه اقدامات سختگیرانه تخفیف داده شده تعریف شده و به طور دقیق اجرا شود.”

Musumechi دستورالعملی علیه کوید امضا کرد ، مدارس تعطیل و مغازه ها در سیسیل افتتاح شد

DPCM جدید

دولت از روز دوشنبه کار بر روی این پروژه را آغاز می کند ، اما برخی از نکات قبلاً تعریف شده است و اسپرانزا در 13 ژانویه آنها را در مجلس نشان می دهد. منع رفت و آمد در ساعت 10 شب و منطقه “تقویت شده” زرد ، بنابراین با ممنوعیت سفر بین مناطق ، تأیید خواهد شد. از طرف دیگر ، بحث در مورد تأیید امکان جابجایی فقط یک بار در روز برای حداکثر دو نفر برای ملاقات با اقوام و دوستان ، در صورت زرد بودن در منطقه ، فقط در منطقه شهرداری اگر نارنجی یا قرمز باشد تأیید است.

برای بارها و رستوران ها ، باز شدن در مناطق زرد تا 18:00 تأیید می شود در حالی که ورزشگاه ها و استخرها هنوز باید بسته بمانند. فرضیه موجود در این جبهه این است که دهانه ها و بسته شدن ها به سیستم خط ، با امکان آموزش در مناطق زرد وجود دارد ، اما ابتدا CTS باید بیان شود.

سخنرانی جداگانه برای مدرسه: Dpcm فعلی شرایط بازگشت دانش آموزان دبیرستانی را از 7 سال پیش بینی می کند ، اما دولت قبلاً 11 را به دوشنبه موکول کرده بود و چندین منطقه (از جمله سیسیل) موعد مقرر را به تعویق انداخت. بنابراین ، به هیچ وجه امکان ندارد که دستگاه اجرایی تصمیم بگیرد که در Dpcm جدید مداخله کند و بازگشت به کلاس را حداقل برای اول فوریه موکول کند تا از شکست هر منطقه جلوگیری کند.

چه اتفاقی می افتد در سیسیلی

در سیسیل ، در این مصوبه که توسط رئیس جمهور منطقه در موسومچی امضا شد ، یک منطقه نارنجی تقویت شده پیش بینی شده است. و از فردا تا 31 ژانویه لازم الاجرا است. اما اگر تغییرات اضافی ایجاد شود ، باید منتظر Dpcm بمانیم.

دستورالعمل (در اینجا متن کامل است) کنترل مسافرینی را که به این جزیره می رسند (ثبت نام اجباری در یک سایت خاص و بافر سریع) و همچنین کاهش پروازها به و از سیسیل حفظ می کند. این اقدامات برای فاصله بین فردی در خرده فروشی ها ، با ارائه غربالگری برای اپراتورها ، فراهم می کند. علاوه بر این ، و احتمالاً ستون تهیه ، فعالیتهای تعلیمی را در حضور تا 16 ژانویه برای مدارس ابتدایی و متوسطه اول و تا 30 ژانویه برای دبیرستانها به حالت تعلیق در می آورد. از طرف دیگر ، فعالیت های محلی برای مهد کودک ها ، مهد کودک ها و پیش دبستانی ها معمولاً ادامه دارد.

سرانجام ، یک مقاله در این مصوبه وجود دارد که اختیاراتی را به شهردارانی اعطا می کند آنها ممکن است تصمیم بگیرند کل خیابانها و میادین شهر را ببندند و در فواصل معین برای جلوگیری از ازدحام جمعیت. به فروشگاه ها اجازه می دهد ساعات تمام روز را باز کنند و اقدامات جدیدی را برای تنظیم دوره فروش ارائه دهند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *