Dpcm جدید از 16 ژانویه تا 5 مارس ، کونته امضا کرد. نقل و انتقال ، وانت ، ملاقات با اقوام و دوستان: این قوانین است

[ad_1]

نخست وزیر جوزپه کونته امضا کرد Dpcm جدید ، که از 16 ژانویه تا 5 مارس لازم الاجرا است (در اینجا متن کامل است). تشدید اقدامات جدید آماده است تا مانع از این شود که ایتالیا در همان وضعیت انگلیس و آلمان قرار گیرد و دولت را مجبور به یافتن تنها راه حل ممکن در این مورد کند: محاصره ملی جدید.

آخرین تغییرات در Dpcm پس از بحث طولانی سرانجام در شورای وزیران تصویب شد. این اقدامات عمدتاً همان اقدامات اعلام شده و در واقع ویرایش دوم محدودیت های مربوط به کریسمس است. بنابراین ، هیچ قدم به عقب وجود ندارد.

منع رفت و آمد از ساعت 22:00 تا 5:00 ادامه دارد. و سختگیری آستانه های دسترسی به مناطق ممنوع آغاز می شود ، که با مصوبه ای تصویب شده در روز چهارشنبه معرفی شده است: با Rt 1 یا با خطر “بالا” یا دوباره با فرکانس 50 موارد در هر 100 هزار نفر و در معرض خطر متوسط ​​، به رنگ نارنجی و Rt 1.25 به رنگ قرمز است. همچنین از آنجا که کارشناسان از داده هایی که اتاق کنترل در چند ساعت آینده تجزیه و تحلیل می کند ، می دانند: تمام شاخص ها در هفته منتهی به پایان رسیده است. و بر اساس آخرین نظارت ، با تغییراتی که در این مصوبه وارد شده است ، فقط 6 منطقه زرد خواهند ماند: آبرتزو ، باسیلیکاتا ، کامپانیا ، ساردینیا ، توسکانی و دره آئوستا. همه افراد دیگر در معرض خطر نارنجی هستند ، به احتمال زیاد لومباردی و سیسیل در منطقه قرمز قرار دارند. با این حال ، اگر این اعداد لومباردی را قرمز نشان دهند ، سخت ترین محدودیت ها در سیسیل با درخواست رئیس جمهور نلو موسومچی ایجاد می شود که توسط اسپرانزا پذیرفته خواهد شد.

مدرسه

از روز دوشنبه ، مدارس متوسطه “در سازمان فعالیت های آموزشی شکل های منعطفی به خود می گیرند … به طوری که … حداقل 50٪ و حداکثر 75٪ از جمعیت دانش آموز فعالیت های آموزشی حضوری را تضمین می کنند.” برای مهد کودک ها ، مدارس ابتدایی و متوسطه. در مدارس متوسطه که متن ادامه دارد ، آموزش همچنان “کاملاً شخصی” است. در حال حاضر ، مقررات منطقه ای مانند این قانون در سیسیل که مدارس متوسطه را تا پایان ماه بسته نگه می دارد ، باقی مانده است.

تغییرات

با این حال ، دولت در مقایسه با پروژه ها تغییراتی ایجاد کرده است. ممنوعیت سفر بین مناطق ، از جمله مناطق زرد ، تا 15 فوریه و حداکثر 5 مارس اعمال می شود. با این حال ، تا آن تاریخ این قانون اعمال خواهد شد که به حداکثر دو نفر (علاوه بر کودکان زیر 14 سال زندگی مشترک) اجازه می دهد هر روز اگر در منطقه زرد باشد یا اغلب اگر به رنگ نارنجی باشد یا منطقه قرمز بار دیگر ، تا 5 مارس ، می توان از شهرداری هایی که جمعیت آنها بیش از 5000 نفر نیست ، در فاصله بیش از 30 کیلومتر و هرگز به مراکز استانها به مناطق نارنجی بروید.

بیرون بردن

سپس دولت ممنوعیت فروش میله از ساعت 18:00 را تأیید کرد. استیفانو بوناچینی ، رئیس کنفرانس مناطق ایالتی ، به نمایندگی از همه استانداران ، اظهار داشت: “این مزایا از نظر پیشگیری مزایای قابل توجهی به همراه ندارد و برعکس ، خطرات نمایانگر یک عامل منفی اضافی برای تنش های اجتماعی و اقتصادی در سرزمین ها است.” در طول جلسه ، وزیر امور منطقه ای ، فرانچسکو بوکا ، پاسخ داد و تأکید کرد که مقامات اجرایی قانون اجتناب از زندگی در شب را رعایت می کنند ، اما پالازو چیگی و میسه کار خود را برای “محدود کردن ممنوعیت ها” به یک نوشیدنی تنها آغاز می کنند. و الکل با این حال ، هیچ اثری از تغییرات در پیش نویس وارد شده در CDM وجود ندارد. بوکا همچنین ، علیرغم بحران دولت ، “اولویت اصلی” برای تازه سازی همه فعالیت های متوقف شده را تضمین می کند. از جمله اسکی: آسانسورها حداقل تا 15 فوریه بازگشایی نخواهند شد ، اگرچه برخی از روسای جمهور می خواهند حداقل در مناطق زرد فقط به ساکنان اجازه داده شود.

دبیرستان ها و استخرهای شنا

سالنهای ورزشی و استخرها نیز تعطیل هستند – اگرچه کارها برای از سرگیری حداقل برخی ورزشها در مناطق زرد ادامه دارد – و همچنین سینما و تئاتر. از طرف دیگر ، سفرهای دریایی برمی گردند و افتتاح موزه ها تأیید می شود ، اما فقط در مناطق زرد و فقط در روزهای هفته. “این یک سرویس برای ساکنان است – وزیر دارو فرانچسچینی تأکید کرد – این اولین قدم است ، نشانه ای از تجدید” برای آینده. نه تنها در واقع ، این فرمان “منطقه سفید” را معرفی می کند که در آن تنها محدودیت ها فاصله و استفاده از ماسک است. اما پارامترهای ورود به آن – 3 هفته متوالی بروز 50 مورد در هر 100000 نفر و کم خطر – به این معنی است که ماه ها طول می کشد تا منطقه در آنجا قرار بگیرد.

سن RT در ایتالیا

میانگین شاخص انتقال Rt در موارد علامت گذاری شده 1.09 (دامنه 1.04-1.13) محاسبه شد و در طی پنج هفته افزایش یافت. این مورد توسط پروژه نظارت هفتگی توسط وزارت بهداشت – م Instituteسسه عالی بهداشت تأکید می شود. فقط دو منطقه / PPAA (بولزانو و لومباردی) دارای Rt دقیقاً بیشتر از 1.25 حتی در حد پایین هستند، بنابراین با سناریوی نوع 3. سازگار است. فرکانس بالا در طول هفته نظارت در منطقه ونتو (365.21 در هر 100000 نفر) ، بولزانو (PA) (320.82) ، امیلیا رومانیا (284.64) و Friuli Venezia Giulia (270.77). و کل قلمرو هنوز با سطوحی فاصله دارد که امکان ترمیم کامل شناسایی پرونده و ردیابی تماس آنها را فراهم می کند. بنابراین در پیش نویس نظارت هفتگی وزارت بهداشت نسخه. “NHS اولین علائم حساسیت را نشان داد – ما می خوانیم – وقتی سطح ملی از 50 مورد در 100000 در هفت روز و اهمیت سرویس فرکانس بالا عبور کرد.”

SICILY RT بالاتر از 1

در ن (ه منطقه (Abruzzo ، Emilia-Romagna ، Lazio ، Liguria ، Piedmont ، Puglia ، سیسیل ، Umbria و Aosta Valley) یک Rt دقیق بالاتر از یک در حد پایین با سناریوی نوع 2 سازگار است. 10 منطقه دیگر دارای Rt سازگار با سناریو نوع یک ، اما همه آنها به جز یک با میانگین Rt بالاتر از یک یا کمی پایین تر است. این را پروژه نظارت هفتگی منتشر شده توسط وزارت بهداشت نشان می دهد.

سیگنال بازیابی سیسیلی

در پیش نویس گزارش نظارت هفتگی وزارت بهداشت و ISS ، می خوانیم که 12 منطقه دارای نرخ اشتغال در مراقبت های ویژه و / یا مناطق پزشکی بالاتر از آستانه بحرانی هستند (در مقایسه با 13 هفته در هفته قبل). میزان اشتغال در بخش مراقبت های ویژه در سراسر کشور همچنان بالاتر از آستانه بحرانی است (30٪). “به طور کلی ، گزارش یادداشت می کند ، تعداد بیماران بستری در مراقبت های ویژه کمی از 2579 (04/01/2021) به 2،636 (12/01/2021) در حال افزایش است. تعداد بستری شدگان در مناطق پزشکی نیز اندکی افزایش یافته و از 23،317 (2021/04/01) به 23،712 نفر (2021/01/12) منتقل شده است. این روند در سطح ملی زمینه ساز تغییرات شدید بین منطقه ای با برخی مناطق است ، جایی که تعداد مطلق بستری در یک منطقه بحرانی و تأثیر نسبی همراه با “فرکانس هنوز به اقدامات محدود کننده نیاز دارد”. از سوی دیگر ، “در سیگنال های پایداری گزارش شده توسط مناطق ، با 10 منطقه بدون سیگنال گزارش شده (در مقابل یکی در هفته قبل) کاهش یافته است.” در این هفته دو منطقه (کالابریا و سیسیل) وجود دارد که دارای بسیاری از سیگنال های مقاومت هستند

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *