Dpcm جدید از 15 ژانویه ، این منطقه سفید است که توسط دولت تصور شده است

[ad_1]

به نظر می رسد شعار تبدیل شده است “منطقه سفید”. اما در حال حاضر ، این فقط یک ایده دولتی و یک رویا برای بسیاری از ایتالیایی ها است. این مصوبه که توسط شورای وزیران تصویب شده است ، مقررات را از 7 تا 15 ژانویه ، هنگامی که Dpcm جدید اعمال می شود ، تعیین می کند. بنابراین چه چیزی از اواسط ماه به بعد در انتظار ما است؟

وزیر امور خارجه ، فرانچسکو بوکا ، با اشاره به اقدام پل مصوب توسط دولت ، توضیح داد: “تا 15 ژانویه ، این اقدامات وجود دارد و ما آستانه ها را سخت تر می کنیم.” در زمان مناسب “.

منطقه سفید

در اصل ، دولت می تواند با Dpcm جدید “منطقه سفید” ایجاد كند كه به بارها ، رستوران ها ، سالن های ورزشی ، سینما ، تئاترها ، موزه ها اجازه می دهد تا باز بمانند. آزادی سفر بیشتر خواهد بود و زمان منع رفت و آمد کاهش می یابد. این بازگشت واقعی به زندگی قبل از بیماری همه گیر نخواهد بود ، زیرا برخی از تعهدات باقی می مانند ، مانند پوشیدن ماسک در فضای باز و داخل منزل ، اما همچنین فاصله حداقل یک متر بین مردم ، ممنوعیت جمع آوری و “الزام به ضدعفونی کردن” قبل از ورود به محل

موقعیت و حرکت

با اقدامات جدید علیه کووید ، که از 7 تا 15 ژانویه لازم الاجرا می شود ، در حال حاضر امنیت تحت پوشش این قانون است. این ماده تصریح می کند که آخر هفته از 9 تا 10 برای کل ایتالیا “نارنجی” خواهد بود ، در حالی که در روزهای دیگر یک نوار “زرد تقویت شده” با توقف وجود دارد ، بنابراین ، برای ترافیک بین مناطق.

منطقه زرد در 7 و 8 ژانویه ، نارنجی در 9 و 10 ژانویه: تمام قوانین مصوبه جدید

بعلاوه ، صبح توضیحی از پالازو چیگی رسید و به تحرکات در خانه های شخصی دیگران اشاره داشت. در نسخه جدید dl آمده است: “متن تصریح کرده است که در مناطقی که به اصطلاح” منطقه سرخ “هستند ، حداکثر دو بار در روز امکان دارد که حداکثر دو نفر به خانه خصوصی در شهرداری خود نقل مکان کنند. در اصل ، Palazzo Chigi توضیح می دهد ، شما اجازه ملاقات با دوستان و اقوام را دارید ، اما فقط در شهرداری خودتان.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.