Dpcm جدید ، کانته: ظهور می رسد ، تلفات بیشتر. نزدیک سفر ، اقوام و بارها به منطقه سفید

[ad_1]

جهش جدید در عفونت های ویروس کرونا در گوشه گوشه است. ایتالیا مصونیت نخواهد یافت. نخست وزیر جوزپه كنته در گفتگو با كوید در گفتگوی Tg3 گفت: “هجوم عفونت وجود دارد “بعد از انگلیس ، ایرلند ، آلمان نیز به ما می آید: کار آسانی نخواهد بود ، ما هنوز باید فداکاری کنیم.”

در همین حال ، دولت تأیید می کند که قصد معرفی دارد ممنوعیت فروش مواد غذایی و نوشیدنی برای واردات پس از ساعت 18:00. این انتخاب در جلسه با مناطقی که سایر اقدامات نشان داده شده است تکرار خواهد شد: تأیید تمام زمینه های قانون ، که به حداکثر دو نفر اجازه می دهد تا با خانواده و دوستان خود در خانه دیدار کنند ، تحرک بین مناطق ، حتی در بین زردها را متوقف کنید ، یک م zoneسسه منطقه سفید برای “علامت گذاری” کار انجام شده ، که به آن امکان می دهد برای مدت زمان طولانی تری وارد فاز دیگری شود.

محدودیت های جدید

محدودیت ها و فشارهای جدید ، به ویژه در زندگی شبانه ، پس از دوره های اخیر اجتماعات غیرقانونی و مهمانی ها که از ساعت 6 عصر بنرها را ممنوع کرده و ممنوعیت حرکت بین مناطق نیز در مناطق زرد را تمدید کرده اند ، همانطور که در مهمانی های کریسمس تا به امروز اتفاق افتاده است. دولت Dpcm جدید را آماده می کند که قرار است از 16 ژانویه اعمال شود. اما بر روی میز همچنین امکان ایجاد یک منطقه سفید وجود دارد ، اگرچه دستیابی به آن دشوار است (Rt زیر 0.5 ضروری است) ، که در آن همه چیز بدون محدودیت دوباره باز می شود.

اینها نکاتی است که امروز دولت در اجلاس سران با وزیر فرانچسکو بوکا به مناطق ارائه کرده است. در این جلسه روبرتو اسپرانزا وزیر بهداشت و نمایندگان Anci و Upi نیز حضور داشتند. از جمله فرمانداران فونتانا ، بوناچینی ، توتی ، دی لوکا ، مارسیلیو ، توما و اسپیری بودند.

دولت تأیید کرده است که قصد دارد در Dpcm ممنوعیت استفاده از میله های فروش مواد غذایی و نوشیدنی را برای تصرف بعد از ساعت 6 عصر وارد کند. اما اقدامات دیگری نشان داده شده است: تأیید برای همه مناطق قانون که اجازه می دهد تا دو نفر برای یافتن خویشاوندان و دوستان در خانه ، تحرک بین مناطق را متوقف کنید ، حتی در میان زردها ، یک منطقه سفید ایجاد کنید تا “کار” انجام شده را “علامت گذاری” کند و به شما امکان می دهد در مدت زمان کوتاه تری وارد مرحله دیگری شوید.

از جمله اهداف دولت مداخله در شاخص های خطر برای تسهیل ورود به منطقه نارنجی مناطق پرخطر است: این امر توسط وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا در طول جلسه پیشنهاد می شود ، با تکرار اینکه مدل باند حفظ خواهد شد و پایین آمدن آستانه RT در Dpcm جدید تأیید خواهد شد: با 1 به نارنجی و 1.25 به منطقه قرمز می رسد.

در عوض ، مناطق قصد خود را برای مخالفت با برخی اقدامات اعلام کرده اند. به عنوان مثال ، بسیاری از فرمانداران با ممنوعیت اخراج بعد از ساعت 6 عصر مخالف هستند.از جمله آنها می توان به جیووانی توتی ، رئیس منطقه لیگوریا اشاره کرد که در پایان جلسه اظهار داشت: مجازات آنها بیشتر شود ، زیرا آنها قبلاً از محدودیت های جدی رنج برده اند. همانطور که قبلاً بیش از یک ماه پیش پیشنهاد داده بودیم ، ایجاد منطقه سفید منطقه ای است که اگر ویروس اجازه دهد ، می توان بازگشت آرام به شرایط عادی را شروع کرد. “

از مناطق ، حتی به احتمال فعال سازی خودکار منطقه قرمز ، در صورت عبور بیش از 250 نفر در هر 100 هزار نفر. توصیه ای که توسط دانشمندان ارائه شده است ، تنها پس از تقابل فردا و فقط پس از تصویب در پارلمان وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا ، که قرار است در 13 ژانویه برگزار شود ، منتشر خواهد شد.

مدارس بسته ، مغازه های باز ، خیابان های شلوغ و عفونت های رو به رشد: در سیسیل نزدیکترین منطقه قرمز

فرماندار استفانو بوناچینی گفت: “این مرز توسط هیچ منطقه ای تقاضا نشده است ، و اگر تصور من را بخواهید ، در بین مرزهایی كه برای تعیین رنگ یا جابجایی مناطق مورد استفاده قرار می گیرند ، نخواهد بود.” قصد پالازو چیگی پیروی از توصیه های موسسه عالی بهداشت و کمیته علمی و فنی برای معرفی ماده جدید است که از 16 ژانویه لازم الاجرا خواهد شد: اگر بروز هفتگی بیش از 250 مورد در هر 100000 نفر باشد ، منطقه به طور خودکار در منطقه قرمز

ویروس کرونا ویروس: 1733 عفونت دیگر در سیسیل و میزان مثبت آن تقریباً 20٪ ، 33 مورد مرگ است

فرضیه ای که در داده های فعلی Veneto را در منطقه قرمز (با 453.31 مورد) و Emilia-Romagna را در خارج (242.44 مورد) قرار خواهد داد. با این وجود ، داده ها طی روزها تحت تغییرات دیگری قرار می گیرند. دولت سعی خواهد کرد توافقی را پیدا کند ، اما تمایل به محکم کردن روابط واضح است همچنین ، بیش از همه ، برای جلوگیری از موج سوم نگران کننده و کنترل عفونت ها ، که امروز بیش از 18 هزار مورد جدید و 361 قربانی را با افزایش درجه مثبت ، که به 13.3 increased افزایش یافته است ، ثبت کرده اند.

ویروس کرونا ویروس ، 4 استان سیسیلی در میان اولین استانهای ایتالیا که در هفته گذشته عفونت را افزایش داده است

علاوه بر این مدرسه ، احتمالاً این بند شامل موارد اضافی برای بالابرهای اسکی خواهد بود که در حال حاضر در 18 ژانویه بازگشایی می شوند. تنها نکته قطعی در حال حاضر این است که مقررات جدید – که DL برای تمدید ممنوعیت حرکت بین مناطق به آن می پیوندد – شامل مناطق رنگی و عصر از ساعت 22:00 تا 5:00. در عوض ، احتمال برقراری تعطیلات آخر هفته نارنجی منتفی است: بنابراین ، شنبه ها و یکشنبه ها محدودیت های مشابه مناطق متعلق به آنها را دارند. سالن های ورزشی و استخرها مانند تئاترها و سینماها بسته خواهند ماند. موزه ها ممکن است در مناطق زرد دوباره بازگشایی شوند.

مردم در 24 دسامبر در بازار بالار صف آرایی می کنند

در عوض ، دولت درخواستی از سه منطقه (لومباردی ، کامپانیا و فریولی ونزیا جولیا) دریافت کرد که کل ایتالیا را به یک منطقه نارنجی واحد تبدیل کند. آنها آموخته اند كه بیشتر روسای جمهور نیاز به ادامه اقدامات در هفته های آینده را دارند ، اما آتیلیو فونتانا ، ماسیمیلیانو فدریگا و وینچنزو دو لوكا همان احتیاط را برای كل ایتالیا ، با كشور در منطقه نارنجی ، و احتمالاً تشدید بیشتر در صورت خراب شدن خواستارند. از داده ها

در همین حال ، دولت ورود نوشیدنی های جدید را تضمین می کند که توسط وزیر امور منطقه ای فرانچسکو بوکا تضمین شده است. وزیر اعتبار سیستم باند را دوباره تأیید کرد – “این ما را دو بار از یک قفل جدید نجات داد” – و پس از اینکه وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا اقدامات را در پارلمان توضیح داد ، مناطق را برای جلسه جدید روز پنجشنبه فراخواند.

Dpcm جدید: منطقه سفید برای باز کردن همه چیز ، اما این یک قلاب خیاطی برای مناطق است

اسپرانزا خودش می خواهد تأكید كند كه بدون اقدامات محدود كننده برای تعطیلات كریسمس ، “ما تعداد دیگری خواهیم داشت” ، و ما را به دیدن آنچه در بقیه اروپا اتفاق می افتد ، جایی كه “وضعیت پیچیده” وجود دارد ، دعوت می كند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.