Dpcm جدید ، ورود مناطق آسانتر به منطقه نارنجی: معیارهای جدید

[ad_1]

چند روز پس از Dpcm جدید ، دولت دوباره تأكید می كند كه تنها راه ممكن با افزایش منحنی مسری ، خط مجازات است.. وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا از انتخاب فرمان کریسمس دفاع کرد و تأکید کرد: “هنوز اقدامات لازم برای جلوگیری از افزایش کنترل نشده عفونت ها لازم است. هیچ کس جدی بودن وضعیت را دست کم نمی گیرد.” نخست وزیر او پژواک می گیرد جوزپه کنتهبعد از انگلیس ، ایرلند و آلمان ، “هجوم عفونت ها نیز به سراغ ما می آید. آسان نخواهد بود ، ما هنوز باید فداکاری کنیم.”

اسپرانزا اقدامات پارلمان را فردا توضیح می دهد ، سپس روز پنجشنبه جلسه جدیدی با مناطق برگزار می شود ، وزیر امور منطقه ای فرانچسکو بوکا ، که قبلاً برای همه فعالیت های مجبور به تعطیل کردن ، و سپس متعاقباً شورای وزیران ، تازه سازی کرده است ، که باید تصویب کند دو اقدام: یک فرمان تمدید وضعیت اضطراری (که در حال حاضر برای 30 آوریل تنظیم شده است) و ممنوعیت حرکت بین مناطق ، از جمله مناطق زرد ، و Dpcm با محدودیت های دیگر.

دومی باید تأیید اقدامات محدود کننده در حال اجرا ، از جمله سیستم جداسازی رنگ ایتالیا توسط برخی از مدیران را تضمین کند ، تشدید بیشتر معیارهایی که انتقال به مناطق با محدودیت بیشتر را تعیین می کنند، حداقل نیمی از ایتالیا در خطر پیوستن به کالابریا ، امیلیا رومانیا ، لومباردی ، سیسیل و ونتو در آخر هفته است که دیروز نارنجی بود.

ویروس کرونا در سیسیل ، شش استان در تعادل منطقه قرمز: اوج عفونت ها در سراسر جزیره

یکی از اقداماتی که هنوز روی آن کار می شود ، مداخله در شاخص های خطر برای “تسهیل” ورود مناطق پر خطر به منطقه نارنجی است.. ایده دولت مداخله در پرونده بود: با 250 مورد در هر 100000 نفر ، منطقه قرمز مستقیماً وارد شده بود. با این حال ، پیشنهادی که مناطق آن را دوست ندارند و اکنون زیر سوال رفته است. فرضیه جدول کاهش آستانه بحرانی میزان اشغال واحدهای مراقبت های ویژه و تخت های موجود در منطقه پزشکی است.، اکنون 30 و 40 درصد تعیین شده است. در زیر این آستانه ، به طور خودکار وارد منطقه نارنجی یا قرمز می شود.

و بر اساس آخرین نظارت ، 13 منطقه و استان های خودمختار در معرض خطر هستند: 7 (امیلیا رومانیا ، فریولی ونزیا جولیا ، لاتزیو ، لیگوریا ، ونتو ، بولزانو و ترنتو) برای هر دو عنصر ، 6 (لومباردی ، مارکه ، پیمونت ، آمبریا ، پولیا و دره آئوستا) فقط برای یک عنصر. نکته دیگر که دولت علیرغم مخالفت رئیس جمهور لیگوریا ، جیووانی توتی ، برای آن تلاش می کند ، توقف فروش بار در 18 سالگی است تا از جمع شدن جوانان جلوگیری کند. در مورد رستوران ها ، آنها می توانند تا ساعت 6 بعد از ظهر فقط در مناطق زرد رنگ کار کنند ، در حالی که در شب آنها همچنین سینماها و تئاترها بسته خواهند شد.. با این حال ، موزه ها می توانند دوباره بازگشایی شوند ، اما فقط در مناطق زرد.

نخست وزیر جوزپه کنته

سپس Dpcm وارد می شود تأیید منع رفت و آمد از ساعت 22:00 تا 5:00، قانونی که اجازه می دهد تا دو نفر فقط یک بار در روز به ملاقات با اقوام و دوستان خود در خانه بروند – اسپرانزا می گوید: “این یک قانون معقول است که م workedثر بوده و تأیید آن منطقی خواهد بود” – و یک “منطقه سفید” جدید که با Rt زیر 0.50 یا با نرخ مورد 50 در 100 هزار نفر قابل دسترسی باشددولت تکرار می کند: “این نشانه ای از امید” برای آینده است ، زیرا تا به امروز هیچ منطقه ای در این حالت نیست.

سرانجام ، به نظر می رسد که فضای باز برای استراحتگاه های اسکی و استخرها و سالن های ورزشی وجود ندارد.، اگرچه طی چند ساعت آینده جلسه CTS در مورد این موضوعات برگزار خواهد شد. با این حال ، این اقدامات فردی نبوده بلکه سیستم نوار کاست که باعث انتقاد مدیران می شود. وینچنزو دو لوکا از همان ابتدا این مسئله را به چالش کشیده و با مخالفت با “لرزش هایی که ثبات ایجاد نمی کند” ، لزوم ایجاد یک خط یکنواخت را برای کل ایتالیا ، با حمایت آتیلیو فونتانا ، تأکید کرد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.