Dpcm جدید ، منطقه قرمز در 9 و 10 ژانویه و آستانه Rt تغییر می کند: “نسخه انگلیسی هشدار دهنده است”

[ad_1]

منطقه قرمز ایتالیا آخر هفته آینده در تاریخ 9 و 10 ژانویه و کاهش آستانه RT برای ایجاد باندهای خطر. این دو مورد از اخباری است که پس از پایان اجلاس یک شبه بین دولت و مناطق در مورد اقداماتی که از 7 ژانویه آینده و با انقضای فرمان کریسمس معرفی می شود ، منتشر می شود.

با توجه به اقدامات جدید ، تغییر بیشتر دولت ایجاد خواهد شد. وزرای خودمختاری و بهداشت ، فرانچسکو بوکا و روبرتو اسپرانزا ، در قوه مجریه شرکت کردند. از جمله فرمانداران توتی ، زایا ، بوناچینی و توما بودند.

منطقه قرمز در 9 و 10 ژانویه

“ما در حال ارزیابی فرضیه آخر هفته آینده برای اجرای اقدامات منطقه قرمز برای تعطیلات و پیش از تعطیلات ، با حمایت از شهرداری های کوچکتر برای سفر هستیم. هنگامی که ما کمک های روسای جمهور را جمع آوری کنیم ، مبالغ توسط دولت برداشت می شود.” این را وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا در پایان تقابل اظهار داشت. باز هم ، طبق آنچه آموخته شده است ، برای شهرداری هایی که کمتر از 5،000 نفر ساکن هستند ، امکان سفر در 30 کیلومتری نیز وجود دارد ، به استثنای مرکز استان.

Dpcm جدید ، منطقه سفید نیز در حال افزایش است: از 15 ژانویه باز شدن کامل برای مناطق با بهترین پارامترها

RT و خرده فروشی های جدید

در همین حال ، داده های رصدخانه منطقه ای در 8 ژانویه می رسد و “تعدادی از مناطق باید مسیر را تغییر دهند”. انتقال واقعی به محدوده توزیع جدید در 11 ژانویه انجام خواهد شد. اما دولت قصد دارد آستانه RT را کاهش دهد. وزیر اسپرانزا گفت: “ما تکنسین هایی داریم که یک تحلیل عمیق برای کاهش آستانه RT برای دسترسی به منطقه قرمز یا نارنجی انجام می دهند. این اندازه گیری بر مدل منطقه بندی تأثیر می گذارد.”

وی افزود: ما انتظار انگلیس را داریم كه روزانه 60 هزار عفونت منتقل می كند و باید از كار استثنایی كه انجام داده ایم آگاه باشیم. ما باید اقدامات احتیاطی جدی انجام دهیم زیرا این گزینه ما را در مورد میزان آلودگی نگران می کند. ”

بوکا اهداف دولت را توضیح می دهد: “پیشنهاد امروز تغییر پارامترها نیست ، اما همان آستانه های دسترسی به یک منطقه است ، تصمیم گیری حتی سخت تر برای اجازه دادن به کمپین واکسیناسیون بیشتر است. شبکه های بهداشتی که بار کمتری دارند تا وقتی RT بیش از 1 باشد به شدت محافظت می شوند. “وی افزود:” منطقه بندی و مسئولیت مناطق – بوکا ادامه دارد – کار کرده است زیرا آنها کشور را از 1.72 به 0.8 رسانده اند. . و این یک نتیجه عینی است. “

مناطق

روسای جمهور مناطق تقریباً همه با اقدامات سختگیرانه در چند هفته آینده موافق هستند ، به شرطی که هفته به هفته تغییر نکند و تازه سازی تضمین شود.
چندین مدیر همچنین در مورد اصلاح محدودیت RT برای دسترسی به مناطق توافق خواهند کرد.

در مورد جبهه مدرسه ، از مناطق برای بازگشت به حضور مدارس ابتدایی و متوسطه از 7 ژانویه ، در حالی که در از سرگیری دبیرستان ها ، فرمانداران مختلف معتقدند که انتظار نتیجه نظارت از 8 ژانویه بسیار مهم است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.