Dpcm جدید ، منطقه سفید را بررسی کنید: از 15 ژانویه باز شدن کامل مناطق با بهترین پارامترها

[ad_1]

در گردباد رنگ ها از ژانویه ، ایتالیا نیز ممکن است خود را در منطقه سفید ببیند. مصوبه کریسمس دولت که برای تعطیلات کریسمس تعیین شده بود ، نیمه شب در روز Epiphany منقضی می شود و از این پس زمان یافتن راه حل ها و اقدامات جدید برای مهار عفونت های ویروس کرونا و مهار موج سوم است.

“ما فرضیه آخر هفته آینده را ارزیابی می کنیم تا اقدامات مربوط به منطقه قرمز را برای روزهای تعطیل و قبل از تعطیلات انجام دهیم ، تا از شهرداری های کوچکتر برای سفر اطمینان حاصل کنیم. پس از جمع آوری کمک های روسای جمهور ، فردا مبالغ توسط دولت برداشت خواهد شد. ” وزیر بهداشت ، روبرتو اسپرانزا، در پایان اجلاس با مناطق ، که شب گذشته برگزار شد.

بنابراین بعد از بفانا ، ممکن است کل ایتالیا در 7 و 8 ژانویه در منطقه زرد قرار داشته باشد قبل از اینکه در آخر هفته 9-10 تا یک محکم جدید اعمال شود. اندازه گیری “پل” با اقدامات محدودکننده تا 15 ژانویه در حال بررسی است: در این مرحله Dpcm جدید لازم الاجرا می شود و ممکن است تازگی معرفی منطقه سفید باشد.

Dpcm جدید ، منطقه قرمز در 9 و 10 ژانویه و آستانه Rt تغییر می کند:

این ایده از طرف داریو فرانچسچینی ، وزیر فرهنگ به وجود آمده است و به نظر می رسد نخست وزیر جوزپه كنته را متقاعد كرده است. چی میگی تو؟ گروه چهارم از خطرات ، که شامل مناطق با بهترین شاخص است. در مناطق “سفید” می توان مکان هایی برای فرهنگ مانند موزه ها ، تئاترها ، سالن های کنسرت و سینما را گشود. بارها و رستوران ها به طور نامحدود باز خواهند بود و دسترسی رایگان به استخرها و سالن های ورزشی نیز وجود خواهد داشت.

برای دستیابی به منطقه سفید ، به وضوح وضعیت اپیدمیولوژیک تعیین کننده خواهد بود و یک شاخص Rt بسیار پایین مورد نیاز است.باید تعریف شود. با این حال ، این پیشنهاد کونته و وزرا را قانع کرد و باید در Dpcm بعدی به قانون ترجمه شود ، که به زودی کار خود را در پالازو چیگی آغاز می کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *