Dpcm جدید ، از یکشنبه نیمی از ایتالیا در نارنجی و سیسیل تا منطقه قرمز: وضعیت اضطراری تا آوریل

[ad_1]

سیسیل ، همراه با لومباردی و امیلیا رومانیا ، منطقه قرمز و وضعیت اضطراری ویروس کرونا تا آوریل. اینها برخی از نکات Dpcm جدید است که طی چند ساعت آینده به ایتالیایی ها ارائه می شود.

بنابراین ، نیمی از کشور می تواند از یکشنبه آینده در دو لیست بالای محدودیت ها قرار بگیرد: 9 منطقه و استان های خودمختار خطر نارنجی و سه استان حتی قرمز دارند. رنگ دوم را می توان دقیقاً به لومباردی ، امیلیا رومانیا و سیسیل. و محدودیت های تعیین شده توسط آخرین Dpcm ، که در 15 ژانویه منقضی می شود ، برای چند هفته آینده باقی خواهد ماند.

تردد بین مناطق تا 5 مارس ممنوع است

جابجایی بین مناطق و استانهای خودمختار “از 16 ژانویه 2021 تا 5 مارس 2021” ممنوع است ، مگر در موارد “با انگیزه نیازهای کاری اثبات شده یا شرایط ضروری یا بهداشتی. با این حال ، اسکان مجدد مجاز است ، محل اقامت یا خانه “. این در پیش نویس فرمان جدید قانون اضطراری کوید انتظار می رود که امشب باید توسط شورای وزیران تصویب شود.

منطقه سفید

دولت همچنین در نظر دارد یک منطقه چهارم ، سفید ، با فقط تعداد دفعات کمتر از 50 مورد در هر 100000 نفر و Rt کمتر از 1 ، بدون تأثیر بر اندازه گیری ماسک و فاصله فراهم کند.

منطقه نارنجی

در عوض ، نارنجی را می توان به لاتزیو ، فریولی ونزیا جولیا ، لیگوریا ، پولیا ، آمبریا ، مارکه ، پیمونت ، ترنتینو آلتو آدیژ اهدا کرد. کالابریا ، ونتو ، لومباردی ، سیسیل و امیلیا رومانیا از قبل در این گروه قرار دارند. توسکانی ، ساردینیا و مولیسه ممکن است در منطقه زرد باقی بمانند. برای روشن شدن تصویر ، گزارش اتاق مانیتورینگ ارائه می شود که طی چند ساعت آینده پروژه ای بر روی آن خواهیم داشت.

قوانین جدید از روز یکشنبه

با این حال ، مقررات وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا فقط از روز یکشنبه 17 ژانویه لازم الاجرا خواهد شد ، در حالی که برای روز شنبه 16 فرضیه حاکم بر این است که رنگ فعلی همچنان معتبر است. در حالی که منتظر می مانیم پرونده بعدی سرزمین ها روی میز وزیر بهداشت باشد ، رئیس جمهوری ارقامی را اعلام می کند که به هیچ وجه دلگرم کننده نیستند. روبرتو اسپرانزا که قبلاً در اطلاعات اتاق بود ، در مورد وخامت آمار و ارقام صحبت می کند. وی توضیح می دهد: “در سطح ملی ، نرخ اشتغال در مراقبت های ویژه بیش از آستانه بحرانی 30٪ است و یک تغییر شدید در شاخص خطر نسبت داده شده به مناطق وجود دارد: 12 منطقه و استان های خودمختار در معرض خطر بالایی قرار دارند ، 8 مورد در معرض خطر متوسط ​​قرار دارند. که 2 مورد پر خطر و فقط یک منطقه کم خطر است “.

Dpcm جدید

همه اینها با توجه به Dpcm بعدی است که از 16 ژانویه اعمال می شود. این ماده ضمن تأمین معیارهایی که باعث کاهش آستانه ورود مناطق در منطقه نارنجی یا قرمز می شود ، اقدامات اصلی این فرمان را حفظ خواهد کرد. در این میان ، کاهش آستانه RT و مداخله در اصطلاح “شاخص های خطر”: با 1 به طور خودکار به منطقه نارنجی تغییر می کنید ، با 1.25 به منطقه قرمز. و تمام کسانی که طبق 21 پارامتر “ریسک بالا” طبقه بندی می شوند ، هم اکنون می توانند به رنگ نارنجی درآیند.

در عوض ، فقط یک نشانه می تواند باقی بماند ، قانون فعلی ، که حداکثر به دو نفر اجازه می دهد هر روز یک بار بروند و به دیدار اقوام و دوستان خود بروند ، همانطور که در تعطیلات کریسمس اتفاق افتاده است. بالابرهای اسکی هنوز بسته هستند در حالی که پنجره ای در مقابل گردشگری فرهنگی در این نزدیکی هست: موزه ها می توانند در مناطقی در منطقه زرد بازگشایی شوند. ممنوعیت سفر بین مناطق ، از جمله مناطق زرد ، منع رفت و آمد از ساعت 22:00 تا 17:00 و افتتاح رستوران ها تا 18:00 در مناطق زرد نیز تأیید خواهد شد.

از ساعت 18:00 برای واردات متوقف شوید

برای جلوگیری از اجتماعات ناشی از زندگی شبانه ، از ساعت 18:00 ممنوعیت فروش بار اعمال خواهد شد. اما هنوز مذاکرات در مورد این نکته آخر با مناطقی که می خواهند ممنوعیت صادرات را فقط به نوشیدنی محدود کنند ، ادامه دارد. جنبه ای که احتمالاً در ساعات پس از جلسه دولت با مناطق ، که توسط وزیر مختاری ، فرانچسکو بوکا ، و با حضور دومنیکو آرکوری ، کمیسر امور اضطراری برگزار شد ، حل خواهد شد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *