Dpcm ، دولت س frequال متداول جدید را با پاسخ به شبهات منتشر می کند: در اینجا همه ممنوعیت ها وجود دارد ، اما موارد استثنا بسیار است

[ad_1]

دولت شماره جدید را با س questionsالات و توضیحات درباره اقدامات لازم از 16 ژانویه منتشر کرده است. این لیست که اخبار اصلی آن قوانین نقل مکان به خانه دوم است ، طولانی است. در اینجا پاسخ به شایع ترین شبهات وجود دارد. لیست ممنوعیت ها طولانی است ، اما استثناهای زیادی وجود دارد ،

خانه های دوم

دسترسی به آنها حتی در یک منطقه دیگر یا استان خودمختار (و همچنین از مناطق “نارنجی” یا “قرمز” امکان پذیر است) اما فقط برای کسانی است که می توانند ثابت کنند که واقعاً حق داشتند قبل از این به این ملک مراجعه کنند از زمان لازم الاجرا شدن قانون قانون 14 ژانویه. از طرف دیگر ، در سیسیل ممنوع است مگر در موارد اضطراری یا باید در خود گواهی نامه مشخص شود.

به طور کلی ، س questionsالات متداول توضیح می دهند که این امکان “بازگشت” محدود است و این بدان دلیل است که مقررات فعلی اجازه می دهد ، از 16 ژانویه 2021 ، “در واقع به محل سکونت ، محل سکونت یا خانه شخصی بازگردد” تا دیگر محدودیتی در به اصطلاح “خانه های دوم” پیش بینی نشود. عنوان رفتن به خانه دوم ، “به دلایل آشکار اجتناب ، باید قبل از 14 ژانویه 2021 تاریخ مشخصی داشته باشد (مانند تاریخ عملی که توسط دفاتر اسناد رسمی تعیین شده است یا تاریخ ثبت یک توافق نامه خصوصی).” بنابراین ، در پرسشنامه مشخص شده است ، کلیه حقوق پس از این تاریخ (از جمله اجاره نامه های کوتاه مدت که قابل ثبت نیستند) مستثنی هستند. البته “در خانه مقصد نباید ساکن افرادی شوند که متعلق به هسته خانواده نیستند و با مدعی حق همزیستی دارند و فقط این هسته می تواند به آنجا برود.”
وجود الزامات را می توان با کپی عنوان حق با تاریخ مشخص یا احتمالاً با تأیید خود نیز اثبات کرد. صحت اطمینان به نفس منوط به بررسی های بعدی خواهد بود و جعلی بودن اعلام شده جرم محسوب می شود.

فعالیت ورزشی

“مراجعه به مراکز و باشگاههای ورزشی دولتی و خصوصی در منطقه زرد ، انجام فعالیتهای اساسی ورزشی به طور انحصاری در فضای باز ، با رعایت قوانین فاصله اجتماعی و بدون هیچ گونه جمع آوری ، مطابق با دستورالعمل های صادر شده توسط دفتر ورزش ، پس از مشورت با فدراسیون پزشکی ورزشی ایتالیا (FMSI) با تجویز استفاده از رختکن در باشگاه های ذکر شده ممنوع است. “

در منطقه قرمز مجاز به انجام فعالیت های ورزشی به طور انحصاری در قلمرو شهرداری خود است ، از 5 تا 22 ، به صورت جداگانه و خارج از منزل ، با حفظ فاصله بین فردی دو متر.
اما این امکان وجود دارد که “هنگام انجام یک فعالیت ورزشی که شامل حرکت (مثلاً دویدن یا دوچرخه سواری است) ، می توان به شهرداری دیگری وارد شد ، مشروط بر اینکه این حرکت فقط برای خود فعالیت ورزشی باقی بماند و مقصد نهایی با شهرداری عزیمت همزمان شود”.
و صحبت از دوچرخه ، استفاده از آن در منطقه قرمز “برای رسیدن به محل کار ، محل زندگی یا مغازه هایی که مواد غذایی یا مایحتاج اولیه را می فروشند” نیز مجاز است. و همچنین ، “برای انجام فعالیت های بدنی در فضای باز در نزدیکی خانه شخص ، حفظ فاصله بین فردی حداقل یک متر”. قوانین مشابه در مورد فعالیت های بدنی بدون دوچرخه نیز اعمال می شود که می تواند به صورت جداگانه و در نزدیکی خانه ، اما با ماسك انجام شود. پیاده روی به عنوان یک فعالیت بدنی فقط در مجاورت خانه شخص مجاز است و البته اگر وی انگیزه انجام سایر حرکات مجاز را نیز داشته باشد (رفتن به محل کار ، به دلایل بهداشتی یا ضروری). دسترسی به پارک ها و باغ های عمومی “با رعایت دقیق ممنوعیت جمع آوری و در هر صورت در مجاورت خانه شخص” مجاز است.

بیرون بردن

“فروش غذا در خانه نیز از ساعت 18:00 تا 22:00 امکان پذیر است ، اما در آن زمان برای اشخاصی که فعالیت اصلی آنها بارهای بدون آشپزخانه است (و سایر مشاغل مشابه – کد ATECO 56.3) یا خرده فروشی نوشیدنی ها ممنوع است. کد) 47.25) “. این همان چیزی است که در صفحه وب سایت دولت به ویژه برای همه مناطق خوانده می شود.
“تحویل در منزل – هنوز در حال خواندن است – بدون محدودیت زمانی مجاز است ، اما در هر صورت باید مطابق با مقررات بسته بندی و تحویل محصولات انجام شود.”
بخشهای مربوط به مناطق نارنجی و قرمز اضافه می کنند که “مصرف غذا و نوشیدنی در هتل ها و سایر فعالیت های اقامتی ، فقط برای مشتریانی که در آنجا اقامت دارند ، بدون محدودیت زمانی مجاز است”.

شکار و ماهیگیری

شکار یا ماهیگیری تفریحی یا ورزشی در هر نقطه از منطقه زرد مجاز است. فقط در شهرداری خود در منطقه نارنجی مجاز است. در منطقه قرمز ممنوع است.

سفر در بین مناطق و لوازم جانبی

اگر شخصی توجیه شود که بین مناطق مختلف رنگ حرکت می کند اما فاقد اتومبیل یا گواهینامه رانندگی است ، یا خودکفا نیست یا مانع دیگری دارد ، ممکن است یکی از اعضای خانواده (ترجیحاً زندگی مشترک) یا شخصی که همراه او باشد مسئول حمل و نقل به خانه و با در نظر گرفتن نیاز به محدود کردن استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی تا آنجا که ممکن است.
در صورت عدم زندگی همراه و همراه ، هر دو باید ماسک بزنند. مطابق با این شرایط ، سفر ماهواره نیز موجه است.

بازدید از منطقه قرمز

از 16 ژانویه تا 5 مارس 2021 ، فقط به دلایل اثبات شده برای کار ، سلامتی یا ضرورت (حتی به منطقه دیگر) سفر در منطقه قرمز مجاز است و شما همیشه مجاز به بازگشت به محل سکونت خود ، محل سکونت یا خانه خود ، از جمله خانه های دوم هستید. س questionsالات دولت تأیید می کند که بین 5 تا 22 ، یک بار در روز ، حداکثر دو نفر ، علاوه بر کسانی که قبلاً در خانه زندگی می کنند ، مجاز به نقل مکان به یک خانه خصوصی مسکونی واقع در همان شهرداری هستند.
فرد یا دو نفر که در حال حرکت هستند همچنان قادر به گرفتن کودکان زیر 14 سال و افراد دارای معلولیت یا افرادی که خودکفا نیستند با آنها است. این قانون در سیسیل در دستور Musumeci پیش بینی نشده است ، بنابراین ، مگر در موارد بهداشتی یا سایر نیازها ، دیدار با اقوام و دوستان مجاز نیست.

برای کسانی که در شهرداری با حداکثر 5000 نفر زندگی می کنند ، این حرکت در 30 کیلومتری مرز شهرداری آنها (و بنابراین در منطقه دیگر یا استان خودمختار) مجاز است ، اما با ممنوعیت حرکت به مراکز استان ها.

بازگشت به خانه پس از دیدار با دوستان یا اقوام باید همیشه بین 5 تا 22 سال در سراسر کشور انجام شود و آیا روز یک هفته است یا تعطیل. دلایل توجیه حرکت بین ساعت 22:00 تا 5:00 منحصراً دلیل کار ، ضرورت یا سلامتی است.

حرکت های کمک

س questionsالات متداول دولت توضیح می دهد که حرکت برای کمک به خویشاوندان خودکفا نیز بین شهرداری ها و مناطق در مناطق مختلف مجاز است ، “درصورتی که امکان ارائه کمک لازم به آنها از طریق سایر نهادهای حاضر در آن شهرداری یا منطقه وجود نداشته باشد.” با این حال ، امکان جابجایی بیشتر از افرادی که برای ارائه کمک های ضروری به شدت مورد نیاز هستند امکان پذیر نیست: معمولاً فقط یک نفر از بزرگسالان بزرگسال ، احتمالاً همراه با افراد خردسال یا افراد معلول ، که معمولاً قبلاً نیز کمک می کنند ، همراه است.
در منطقه قرمز می توانید برای کمک به یکی از اقوام یا دوستان خود که خودکفا نیستند بروید ، زیرا این “شرایط ضروری” است. با این حال ، در مورد افراد مسن یا افرادی که قبلاً از بیماری های دیگری رنج می برند ، لازم است به خاطر داشته باشیم “که آنها از گروه های آسیب پذیرتر هستند و بنابراین لازم است تا آنجا که ممکن است از آنها در برابر تماس محافظت شود”.
با این حال ، برای کسانی که در منطقه قرمز زندگی می کنند ، سفر به منطقه دیگری تا 15 ژانویه برای دیدار با والدین خود ، بزرگسالان اما در سلامت کامل ، ممنوع است.

عملکردهای مذهبی

کارکردهای مذهبی با مشارکت مردم تا زمانی که آنها از پروتکل های امضا شده توسط دولت با اعترافات مربوطه پیروی کنند ، قابل انجام است. این همان چیزی است که در صفحه وب دولت به ویژه برای همه مناطق خوانده می شود.
مراسم تشییع و خاکسپاری نیز با رعایت فاصله بین فردی یک متری بین افراد کمک کننده و جلوگیری از هر نوع جمع آوری مجاز است.

دلایل کار

“” دلیل کار “که حرکات را توجیه می کند ، و همچنین با تأیید خود ، همچنین با نشان دادن” اسناد کافی ارائه شده توسط کارفرما (نشان یا موارد مشابه) ، مناسب برای نشان دادن شرایط اعلام شده “قابل اثبات است.” س questionsالات متداول دولت این موضوع را توضیح می دهد.

ویژگی های خرید

“امکان دیدن از یک شهرداری به شهرداری دیگر برای دیدن املاک خرید یا اجاره وجود دارد.”
“با این حال” ادامه می یابد – بازدیدهای بنگاه های معاملات املاک و مستغلات از مشتریان در خانه های اجاره ای یا خریداری شده فقط با استفاده از ماسک های یکبار مصرف و دستکش های ماکت و دستکش های یکبار مصرف در هر زمان امکان پذیر است. حداقل یک متر و ترجیحاً وقتی خانه ها غیرقابل سکونت باشند “.

سگ بنشینید

“نشستن سگ توسط dpcm مجاز است” زیرا این “فعالیت کاری مشابه همکاری داخلی” است. این همان چیزی است که شما در سtionsالات متداول در وب سایت دولت ، در قسمت منطقه قرمز می خوانید.

والدین تقسیم شده

افراد مطلقه یا مطلقه همچنین می توانند با فرزندان خردسال خود در منطقه دیگری یا خارج از کشور دیدار کنند. “انتقال برای رسیدن به فرزندان خردسال با والدین دیگر یا در همه موارد در خانه نگهداری یا برای بردن آنها با خود نیز بین مناطق و مناطق مختلف مجاز است.” در هر صورت این حرکات باید “با انتخاب کوتاهترین مسیر” و مطابق با الزامات بهداشتی (قرنطینه شده ، مثبت ، سرکوب سیستم ایمنی و غیره) انجام شود. وقتی صحبت از سفر به خارج و خارج از کشور می شود ، باید در مورد شرایط خاص بهداشتی مرتبط با کشوری که از آن می روید یا به آنجا می روید پرس و جو کنید.
در عوض ، حرکت برای همراهی فرزندانشان نزد مادربزرگ ها و مادربزرگ ها یا تحویل گرفتن آنها در آغاز یا پایان روز کاری “ممکن است اما بسیار ناامیدکننده است” ، زیرا “افراد مسن از جمله گروه هایی هستند که بیشتر در معرض عفونت قرار دارند. و بنابراین باید تا حد امکان از تماس با افراد دیگر خودداری کند. “
بنابراین ، این حرکت “فقط در صورت ضرورت شدید ، اگر هر دو والدین نتوانند فرزندان خود را به دلیل فورس ماژور نگه دارند” مجاز است. در این حالت ، والدین می توانند فرزندان را به مادربزرگ و مادربزرگ خود همراه كنند ، “در مسیری كه برای رسیدن به آنها و رفتن به محل كارشان بسیار ضروری است یا در بازگشت بچه ها را تحویل می گیرند.” اما در صورت امکان ، “مطلوب است که فرزندان در خانه با یکی از دو والدی که از شرایط انعطاف پذیر کار استفاده می کنند و یا خانه را ترک می کنند ، بمانند.”

در صفحه اتومبیل …

شما می توانید از ماشین “در کنار افرادی که با هم زندگی نمی کنند استفاده کنید ، به شرطی که اقدامات احتیاطی یکسانی برای حمل و نقل پیش بینی نشده انجام شود: یعنی فقط راننده در جلوی ماشین و حداکثر دو سرنشین برای هر ردیف اضافی صندلی های عقب ، با تعهد تمام مسافران برای پوشیدن ماسک “.
“الزام به استفاده از ماسک – ادامه دارد – تنها درصورتی که ماشین مجهز به جداکننده فیزیکی (پلکسی گلاس) بین ردیف های جلو و عقب خودرو باشد ، قابل لغو است ، در این حالت فقط یک راننده ردیف جلو و یک سرنشین وجود دارد. ردیف عقب “.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *