Cts: “مدارس تعطیل و پدر حتی در دبستان در سیسیل” اما منطقه جلوی این کار را می گیرد

[ad_1]

سیسیل نزدیک است که به یک منطقه قرمز تبدیل شود و مدرسه نیز عواقب آن را در بر خواهد گرفتکه دوباره خطر باز نکردن دوباره درهای آن را دارد. بر اساس گزارش کمیته فنی – علمی منطقه ای ، در واقع منطقه نارنجی برای مهار موج سوم ویروس کرونا که در این جزیره سرمایه گذاری می کند و طی روزهای اخیر باعث افزایش شدید عفونت ها شده کافی نخواهد بود.

مشاوران آموزش منطقه ای روبرتو لاگالا و بهداشت روگرو رززا نیز در مقایسه با CTS حضور داشتند. مقاصد منطقه ، همانطور که در روزهای گذشته گفته شد ، بازگشت دانش آموزان دبیرستانی به کلاس فقط پس از پایان ماه خواهد بود ، در حالی که مدارس ابتدایی و متوسطه و مهد کودک ها باز خواهند ماند.

با این حال ، CTS اصرار بر موارد سختگیرانه تر دارد: هیچ درسی برای حضور و استفاده از پدر حتی برای مدارس ابتدایی و متوسطه وجود ندارد، خوب در عوض در افتتاح مهد کودک. انتخابی که فعلاً فوریت واکسیناسیون معلمان و کارکنان مدرسه را از بین می برد.

مدارس در پالرمو برای دو روز بسته شد ، دستورالعمل اورلاندو پس از افزایش عفونت ها

یک راه سوم وجود دارد ، راه میانه ، که مهیا کردن مهد کودک ها در روز دوشنبه ، هفته پدر برای مدارس ابتدایی و متوسطه و سپس بازگشت به کلاس در 18 ژانویه است ، در حالی که برای دبیرستان ها هنوز باید تا پایان ماه برای درس صبر کنید رو در رو.

حکومت نظامی Musumeci فردا برای تصمیم گیری تشکیل جلسه می دهد. در عین حال در پالرمو و کاتانیا ، شهرداران Leoluca Orlando و Salvo Pogliese با امضای دو مصوبه دستور تعطیلی کلیه مدارس را برای فردا و شنبه صادر کردند.

Pogliese در مدارس کاتانیا فردا و شنبه تعطیل است:

اورلاندو گفت: “لازم است كه تمام اقدامات مفیدی كه برای كاهش نیازهای سفر و خطر جمع آوری است انجام شود و من به عنوان شهردار آنچه را كه در حال حاضر پذیرش است امضا كردم.” ما انتظار داریم که دولت ها و دستورالعمل های ملی و منطقه ای روشن و صریح در مورد نحوه مقابله با این موج جدید آینده “.

پوگلیزه نیز با تکرار گفت: “در این وضعیت ناامنی مداوم ، این وظیفه ما است که برای مقابله با گسترش احتمالی ویروس به موقع و مناسب مداخله کنیم. به همین دلیل است که فردا و شنبه همه مدارس و کلاس ها را تعطیل می کنیم.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *