Covid ، برای Doxa 7 از 10 ایتالیایی از یک روال از دست رفته پشیمان هستند

[ad_1]

چقدر “روال عالی” خود را از دست می دهیم؟ از آن زمان مطمئناً خیلی زیاد است بیش از 7 از 10 ایتالیایی (75٪) قطعاً دوست دارند مانند گذشته به زندگی برگردند و بیش از 8 نفر از 10 (85٪) سازگاری با محدودیتهای اعمال شده توسط همه گیری دشوار است. در سال 2013 ، 35٪ از هموطنان ما (تقریبا 18 میلیون ایتالیایی) گفتند که اگر بلافاصله زندگی خود را تغییر دهند. اگر پیش از این رواج همه گیری به نوعی خسته کننده و بدیهی تلقی می شد ، امروز بسیار مورد ارزیابی قرار گرفته و مطلوب است. در اینجا چیزی است که از این مطالعه بیرون می آید “روال ایتالیایی ها در هنگام شیوع همه گیر”، ایجاد شده توسط شرکت تحقیقاتی Doxa برای کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) ، که امروز کمپین “Fantastica Rutine” را آغاز کرد.

ایتالیا بین ترس و امید مردد است ، که توسط نظرسنجی Unhcr Doxa بررسی شده است: 49٪ از پاسخ دهندگان نسبت به آینده احساس نگرانی می کنند ، که نامشخص است ، در حالی که 40٪ به طور کلی در مورد زمانهای بهتر از زمان اطمینان مطمئن و آرام هستند. سرانجام ، 11٪ می گویند خوش شانس هستند که از امنیت و ثبات برخوردار هستند. علاوه بر این ، 25٪ از ایتالیایی ها می گویند که در این مرحله دشوار جنبه های مهم جدیدی از شخصیت خود را کشف کرده اند. 15٪ نیز موفق شدند به راحتی سازگار شوند و از این لحظه برای رشد شخصی خود استفاده کنند.

همه گیری ، امنیت زیادی را پاک کرده است ، به طور خاص برخی از افراد را تحت تأثیر قرار می دهد: بیشتر مصاحبه شوندگان گفتند که احساس همبستگی بیشتری دارند ، به ویژه با افرادی که شغل و ثبات اقتصادی خود را از دست داده اند. سالمندان ، پزشکان و کارمندان بهداشت ، کودکانی که به مدرسه نرفته اند ، پناهندگان و آسیب پذیرترین افراد در قلب نگرانی اکثر پاسخ دهندگان قرار دارند. گردهمایی با خانواده و دوستان در بالای لیست از دست رفته ترین عادت ها ، همراه با سفرهایی که بلافاصله پس از آن آغوش گرفته می شود. در چند ماه گذشته ، محدودیت در گشت و گذار در اینترنت از سرگرمی های مورد علاقه ایتالیایی ها بوده است ، به دنبال آن فیلم ها و سریال های تلویزیونی.

تقریباً از هر 10 ایتالیایی 9 نفر (88٪) معتقدند که با پایان یافتن وضعیت اضطراری Covid-19 ، روال کار کاملاً تغییر خواهد کرد. بیش از نیمی از مصاحبه شوندگان (53٪) تأیید می کنند که پس از این تجربه ، امنیت و چیزهای کوچک زندگی را بیشتر درک خواهند کرد ، بدون اینکه چیزی را مسلم بدانند. 21٪ همچنین می گویند که سعی خواهند کرد ضایعات را به حداقل برسانند. سرانجام ، 20٪ اظهار داشتند که دیگر مجنون کار و تعهدات روزمره آنها را مجذوب خود نخواهند کرد و زمان بیشتری را با عزیزان و چیزهایی که واقعاً مهم هستند سپری خواهند کرد ، در حالی که 6٪ می گویند زمان بیشتری را حتی با آسیب پذیرترین افراد نیز سپری خواهند کرد . رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *