Conte-bis در انتهای خط ، آخرین مدیتیشن ضد بحران است

[ad_1]

بحران دولت به پایان رسیده است. جوزپه کونته ، برای 48 ساعت آینده ، برای تصمیم نهایی خود فراخوانده شد. شمارش بیس دست همانطور که تاکنون آن را شناخته ایم ، رئیس دولت به دوراهی رسیده است. راه آسان را انتخاب کنید رقابت یا هدایت مجریه به سمت بحران. و در چند ساعت گذشته ، اولین گزینه ارتفاع را از سر می گیرد. طبق برخی منابع ، نشانه ای از میانجیگری پدیدار خواهد شد ، اگرچه شرایط و نتایج باید تعیین شود.

M5S و Pd (“بدون هیچ مشکلی ادامه کار دشوار است” ، هشدار می دهد لوئیجی زاندا) با صبر کمتری منتظر تصمیم کونته هستند و پنهان ، با یک بازسازی همراه و برخی امتیازات جدی برای ماتئو رنتزی ، فشار خود را برای یک دوره دولت افزایش می دهند. . ایتالیا ویوا ، به نوبه خود ، تسلیم نمی شود.

رانچیانو بزرگ پیش بینی می کند: “آنها باید کاری انجام دهند ، در غیر این صورت کنفرانس بعدی کونته در پایان سال تماشای او از خانه است.” بین چهارم و ششم ژانویه یا نزدیک CDM برای چراغ سبز برنامه بهبود ، رهبر چهارم از دو وزیر خود می خواهد استعفا دهند. این ممکن است محافظی برای شروع تکرار رسمی Graf-ter باشد. در همین حال ، طی چند ساعت آینده ، رئیس قوه مجریه باید برخی تغییرات در برنامه بهبود و مقاومت را تصدیق کند تا از بحران در تاریکی وسط بیماری همه گیر جلوگیری کند. شروع با لغو بنیاد امنیت سایبری ، که در آخرین پیش نویس این طرح نیز وجود دارد. با این حال ، این برای آرام کردن حمله رنزی کافی نخواهد بود. تفویض خدمات در طرحی که ظهور کانتتر را مشاهده می کند ، باید اگر به نماینده سیاسی ، به شخص ثالثی که کونته معتقد است به او اعتماد دارد ، فروخته شود. و سپس پرونده بازسازی وجود دارد ، که صریحاً توسط مائوریتزیو مارتینا ذکر شده است.

دم توضیح می دهد: “من نمی فهمم که چرا باید آن را پیشینی رد کنیم.” و حدس زده می شود که بسیاری از اعضای حزب دموکرات با این نظر موافق هستند. اظهارات مارتینا در همان زمان برمی گردد ، زمانی که از بسیاری از منابع اکثریت صحبت از میانجیگری در پایان عکس بین کونته و رنزی است. میانجیگری ، که پالازو چیگی تأیید نکرد ، و همچنین منابع IV ، تماس بین نخست وزیر و رهبر IV را حداقل تا اواخر بعد از ظهر انکار می کنند. هنوز هم ، صحبت با Tg4 ، ماریا النا بوسکی – کسی که به طور سنتی ارتباط بین Palazzo Chigi و Renzi را حفظ می کند – کمتر از حد معمول اضطراب دارد.

وزیر پیشین رنتزیانو توضیح داد: “ما بحران دولت را نمی خواهیم” ، اما راه برون رفت از این وضعیت “به نخست وزیر بستگی دارد.” موضوع برای Conte این است که عملیات Responsabili ناموفق بود. حزب دموکرات و بخشی از M5S او را نمی خواستند ، راست میانه دیگر او را در گفتگو نمی خواست و شاید حتی توضیح آن برای Kirinal نیز دشوار بود. منابع پارلمانی می گویند ، رئیس جمهور سرجیو ماتارلا معتقد است که در شرایط اضطراری مانند همه گیری ، فقط برای جلوگیری از رای گیری ، به یک دولت با اکثریت قاطع و یک دستور کار واقعی نیاز است ، نه راه حل های داخلی. رأیی که هرگز در کویرینال رد نشد.

از نظر تئوری ، گزینه کانتر می تواند یک دولت نهادی باشد ، اما نه تا سال 2023 ، بلکه تا یک انتخابات سیاسی که قبل از ژوئیه برگزار می شود. و این مسیری است که شاید کونته پیشینی آن را منتفی نمی داند. در این مرحله ، هبوط وی به میدان منطقی خواهد بود. با لیست خودش یا حتی به عنوان نخست وزیر M5S. اما در حال حاضر ، ما در حال حرکت بر روی موجی از شایعات هستیم ، همان شایعاتی که در این ساعت ها ، به مارتا کارتابیا به عنوان نخست وزیر احتمالی چنین مدیر اجرایی اشاره کنید. شایعاتی که توانایی ماریو دراگی را در رهبری پس از شمارش بیشتر افزایش می دهد. شاید به این دلیل که فرصتی است که وجود ندارد یا شاید به این دلیل که هرگز خاصیت خود را نداشته است. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *