Cannolo ، passito و Valle dei Templi: زیبایی های سیسیل روی یک سکه

[ad_1]

روی این سکه ها تصاویر کانولا ، پسیتو سیسیلی و معبد کنکورد در دره معابد وجود دارد. از پنج یورو ، که بخشی از مجموعه جدید سکه شناسی 2021 است که توسط ضرابخانه اختراع شده است. این مجموعه شامل 15 موضوع الهام گرفته از تاریخ ، هنر ، ورزش ، علوم ، طبیعت و کمالات ایتالیایی غذا و شراب است که می توان آنها را در پورتال تجارت الکترونیکی ضرابخانه ایتالیا و همچنین در مراکز فروش Poligrafico و Zecca dello Stato از امروز.

ادای احترام به سنت غذا و شراب سیسیلی به دو نماد آشپزی و فن شناسی اختصاص یافته است. کانولا ، متشکل از وافل ماکارونی سرخ شده (scòrza) و ریکوتا پر از شیر گوسفند ، دسری است که در لیست محصولات کشاورزی و غذایی سنتی ایتالیا از وزارت کشاورزی ، غذا و جنگلداری قرار دارد. به گفته مورخان ، اولین کسی که حتی آن را سیسرو ذکر کرد ، در سال 70 قبل از میلاد مسیح Passito شرابی بود که از انگور تهیه می شد ، تحت فرآیندهای کم آبی ، کم و بیش پیشرفته بود. مشهورترین شراب غنی شده ایتالیایی بدون شک نسخه Pantelleria Doc است که از نهال Zibibbo بدست آمده است.

نلو موسومچی ، رئیس جمهور سیسیل گفت: “تشکر شخصی من و دولت منطقه به ضرابخانه دولتی می رود که می خواهد سیسیل را از طریق نمادهای تعالی سنت و فرهنگ هزاره ما جشن بگیرد.” این دوره همه گیری ، دو بخش تولیدی مانند غذا و شراب و گردشگری را که برای اقتصاد جزیره استراتژیک هستند ، تحت فشار قرار داده است. اما جوایزی از این دست باید ما را به انجام کارهای بیشتر و بهتر ترغیب کند ، به طوری که پس از کابوس کوید ، سیسیل یک بار دیگر قهرمان داستان می شود و نقش اصلی را در قلب مدیترانه ایفا می کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *