Blitz v. Ndrangheta ، دبیر UDC ، لورنزو سزا همچنین تحقیق می کند: “من استعفا می دهم”

[ad_1]

گیرندگان اقدامات احتیاطی صادر شده توسط قاضی تحقیق دادگاه کاتانزارو به عنوان بخشی از عملیات Low Profile ، که امروز صبح توسط دیا ، پلیس ایالتی ، کارابینیری و پلیس مالی انجام شد ، شامل مدیران محلی ، کارآفرینان و متخصصان است. در میان دریافت کنندگان ، نمایندگان اصلی قبایل Aracri ، Arena و Grande Aracri که در منطقه Crotone فعالیت می کنند ، و همچنین کارآفرینان مهم و اعضای اداره دولتی در تبانی با سازمان های جنایی.

علاوه بر اقدامات احتیاطی ، دادستانی کاتانزارو دستور توقیف بی شماری از دارایی های متشکل از دارایی های این شرکت ، املاک و مستغلات ، وسایل نقلیه ، حسابهای بانکی و پستی جاری را صادر کرد. در طی تحقیقات ، حرکت غیرقانونی پول به ارزش بیش از سیصد میلیون یورو ایجاد شد.

لورنزو سزا ، دبیر ملی UDC ، به دلیل رقابت خارجی در انجمن مافیایی تحت تحقیق است به عنوان بخشی از عملیات ضد مافیایی “Catanzaro’s DDA”. خانه رومی نماینده مجلس روم مورد بازرسی قرار گرفت امروز صبح توسط پلیس به دستور دادستان کاتانزارو.

لورنزو سزا تایید می کند که “اخطار ضمانت واقعی 2017” را دریافت کرده است و توضیح می دهد: “من فکر می کنم که من کاملاً خارجی هستم ، از طریق وکلایم خواهش می کنم در اسرع وقت توسط دادستان صالح مورد رسیدگی قرار گیرد.”.

وی گفت: “مثل همیشه ، من اطمینان كامل و كامل به كار قوه قضاییه دارم. و با توجه به مرحله خاصی که کشور ما در آن زندگی می کند – او اعلام می کند – من با تأثیر فوری از سمت دبیر ملی استعفا می دهم

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.