72000 کرونا ویروس واکسینه شده اند: سیسیل در حال بهبود است اما هنوز عقب مانده است

[ad_1]

در ایتالیا 72397 نفر واکسینه شده علیه ویروس کرونا وجود دارد، طبق آخرین داده های موجود در پورتال آنلاین کمیساریای اضطراری در موارد اضطراری. لاتزیو با 16366 واکسیناسیون (35.7٪ از دوزهای موجود) از نظر تعداد دولت پیشرو است. بلافاصله بعد از پیدمونت (9،478 – 23،2٪) ، توسکانی (6،824 – 24،4٪) و کامپانیا (6،671 – 19،7).

سیسیل؟ با توجه به داده های منتشر شده در گزارش دولت ، اواخر آن. اما طبق گفته رناتو کوستا ، کمیساریای اضطراری کوید ، این ارقام حداقل 24 ساعت عقب مانده اند. در حقیقت ، در یادداشتی از اداره بهداشت منطقه آمده است كه “فقط دیروز ، شنبه 2 ژانویه ، در مجموع 4438 واكسن ضد واكسن در حدود هدف تعیین شده توسط طرح ملی به تعداد بسیاری از شهروندان داده شد. از ابتدای کارزار. ، حدود 7000 واکسن در این جزیره تزریق شده است. “

با این حال ، مطابق جدول وزارتخانه ، سیسیل فقط 4671 از 46،510 دوز دریافتی را انجام داده است: 5.3٪. از این جزیره بدتر هستند وه آئوستا (4.4٪) ، کالابریا (3.5٪) ، لومباردی (3٪) ، ساردنیا (2.3٪) و مولیسه (1.7٪). دیروز ، با این حال ، ASP پالرمو طی 10 ساعت بیش از دو برابر واکسیناسیون علیه Covid نسبت به دو روز گذشته انجام داد که این نشان از تغییر سرعت ممکن و مطلوب دارد.

آنچه نگران کننده است ، کمبود کادر پزشکی و سرنگ است که ما سعی می کنیم حتی با پزشکان بازنشسته یا داوطلبان و تجهیزات بیمارستانی جبران کنیم: اینها برخی از مشکلاتی است که منجر به روند کندتر واکسیناسیون در ایتالیا از حد انتظار می شود.

در برخی از تأسیسات در لومباردی و مارکه ، سرنگ های دقیق هنوز وارد نشده اند: در برخی موارد از سهام همان بیمارستان ها استفاده می شد. در برخی از موسسات در ساردنیا ، واکسیناسیون مرحله 1 به دلیل کارکنان در تعطیلات ، از 7 ژانویه آغاز می شود. در چندین نقطه واکسیناسیون ، کارکنان – حتی کسانی که با تامپون دست و پنجه نرم می کنند – آماده کار در دو شیفت بودند ، در حالی که در برخی دیگر لازم بود پزشکان بازنشسته تماس بگیرند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *