60،000 در کنسرت در نیویورک ، سپس طوفان می رسد و رویداد قطع می شود

[ad_1]

رویداد کنسرت Homecoming در سنترال پارک به دلیل ورود طوفان گرمسیری هنری متوقف شده استبه هزاران تماشاگر از صحنه دعوت شدند تا منطقه را ترک کنند. این کنسرت که به منظور جشن گرفتن بازگشت نیویورک به حالت عادی برگزار شده بود ، قرار بود به صورت زنده پخش شود اجرای پتی اسمیت ، بروس اسپرینگستین ، پل سیمون و الویس کاستلوبه مردم چمن بزرگ پارک مرکزی را با نظم و ترتیب ترک کردند.

هنگام اجرای بری مانیلو ، نمایش متوقف شد. در وسط اجرای آن ، سازمان دهندگان از تماشاگران خواستند تا به دلیل طوفان قریب الوقوع سریع اما با آرامش به نزدیکترین خروجی حرکت کنند. حدود 60 هزار نفر در این کنسرت حضور داشتند و طوفان با حداکثر باد ثابت 120 کیلومتر در ساعت و باران شدید نزدیک شد.

پخش مستقیم از CNN ما عاشق نیویورک: کنسرت بازگشت به خانه هستیم توسط شهردار بیل دو بلاسیو ، که همه ترس ها (درباره کووید و طوفان) و همه انتقادات را با نوشتن در توییتر “نمایش ادامه خواهد یافت” و تمام کنسرت را که شامل پنج ساعت موسیقی عالی بود ، از بین برد ، به شدت مورد حمایت قرار گرفت. روی صحنه ، قبل از توقف ، آندره آ بوچلی قبلاً روی صحنه بود. اکثر بلیط ها به صورت آنلاین و با شرط واکسیناسیون کامل همه تماشاگران بالای 12 سال برای کودکان 12 ساله و با موظف به تهیه تامپون منفی در 72 ساعت گذشته ، رایگان در دسترس بودند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *