“44 گربه” ، از 8 فوریه قسمت های جدید بهترین برنامه انیمیشن برای کودکان 2020

[ad_1]

ماجراهای جدید با i “44 گربه”. از دوشنبه ، 8 فوریه ، هر روز در رای یویو در ساعت 19.10 (با تکرار در 7.30 و 13.20 روز بعد) ، لامپو ، میلادی ، پیلو و پولپتا شخصیت های اصلی قسمت های جدید خواهند بود: آنها با دوستان جدید ملاقات خواهند کرد ، در مشکلات آنها را پشتیبانی کنید و با ضرب های موسیقی با چالش های جالب جدیدی روبرو می شوند.

همچنین در 8 فوریه ، رای یویو “درس رقص میائو” را پخش خواهد کرد: محتوای ویدئویی زیادی برای رقص و آواز با خانواده با Buffycats به یادداشت های معروف ترین آهنگ های سری 44 گربه ها.

44 گربه اولین تولید پیش دبستانی Rainbow است – یک شرکت محتوایی که به خاطر جن های Winx خود در سراسر جهان شناخته می شود – متولد خلاقیت خلاق Iginio Strafi (بنیانگذار و رئیس جمهور آن) با همکاری Rai Ragazzi و Antonio.

جعبه ها:

44 مجموعه تلویزیونی برتر کودکان ، به لطف ترکیب انفجاری با کیفیت بالا از اکشن ، کمدی ، دوستی و موسیقی عالی ، 44 گاتی برنده جوایز بین المللی متعددی از جمله بهترین برنامه انیمیشن برای کودکان و نوجوانان 2020 در آخرین جوایز نوآوری در محتوا (ابتکار مجله انگلیسی TBI).

کاریکاتور ساخت ایتالیا به یک پدیده جهانی تبدیل شده است: از سال 2018 در Rai Yoyo که دارای یک نمایش برجسته است ، دارای رکورد امتیاز است و از بیش از 150 اپراتور تلویزیونی (تلویزیونی و دیجیتال) در بیش از 100 کشور به 20 زبان پخش می شود. با نتایج استثنایی گوش دادن.

موسیقی در سریال نقش اصلی را بازی می کند: در واقع ، آهنگ های اصلی بسیاری از مجموعه موسیقی Zecchino D’Oro وجود دارد که توسط گروه کر بسیار معروف آنتونیانو تفسیر می شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *