یک کودک خفه در پالرمو ، ضامن حریم خصوصی داده های کاربر TikTok را مسدود کرد

[ad_1]

ضامن حفاظت از اطلاعات شخصی TikTok را در اختیار دارد “مسدود کردن فوری استفاده از داده های کاربر که سن ثبت نام آنها مشخص نشده است”. مقامات “پس از ماجرای هولناک دختر 10 ساله از پالرمو” تصمیم گرفتند به سرعت مداخله کنند.

«ضامن – توضیح می دهد که مقامات – در ماه دسامبر TikTok را به تعدادی از تخلفات متهم کرد: توجه ناچیز به حمایت از خردسالان. سهولت دور زدن ممنوعیت ارائه شده توسط همان بستر برای ثبت نام خردسالان زیر 13 سال. شفافیت و وضوح پایین در اطلاعات ارائه شده به مصرف کنندگان ؛ از تنظیمات پیش فرض استفاده کنید که به حریم خصوصی احترام نمی گذارند.

منتظر دریافت پاسخ درخواستی با اعلامیه اعتراض ، سازمان در هر صورت تصمیم گرفته است امروز برای اطمینان از حمایت فوری از خردسالان ثبت شده در شبکه اجتماعی ، مداخله کند. شبکه های موجود در ایتالیا ».

قلب آنتونلا کوچولو به Ismett در پالرمو پیوند خواهد شد

بنابراین ، سازمان حفاظت از داده ها TikTok را از پردازش بیشتر اطلاعات کاربر منع کرده است “که در مورد سن اطمینان قطعی وجود ندارد و بنابراین مطابق با مقررات مربوط به نیاز به اطلاعات شخصی است.”

این ممنوعیت فعلاً تا 15 فوریه ، تاریخی که ضامن “رتبه های اضافی” را رزرو کرده است ، ادامه خواهد داشت. با توجه به اینکه TikTok اخیراً اعلام کرده دفتر مرکزی خود را در ایرلند تأسیس کرده است ، دستور مسدود شدن مورد توجه مقامات ایرلندی قرار خواهد گرفت. AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *