یک موج کوتاه از یخ زدگی روسیه وجود دارد ، یک باد سرد شدید بر فراز سیسیل

[ad_1]

موج یخ زدگی روسیه کوتاه اما شدید خواهد بود که در آستانه ایتالیا قرار دارد و عمدتا مناطق آدریاتیک را تحت تأثیر قرار می دهد. هوای سرد و بد، که همچنین باعث بارش برف به شهرهای ساحلی در بخش شرقی کشور می شود ، تا دوشنبه ادامه خواهد داشت. پیش بینی ها توسط ادواردو فرارا ، کارشناس هواشناسی در سایت 3bmeteo.com انجام شده است.

وی توضیح می دهد: “وزش باد سرد از روسیه در حال گسترش در اروپای میانه و شرقی است و همچنین ایتالیا را به صورت وزش باد بورا و گركاله تحت تأثیر قرار خواهد داد. با این وجود انتظار می رود دما بین دوشنبه تا سه شنبه از 5-6 درجه به 7 درجه برسد.” 8 در کوهستان “.

در این مداخله سرد ، که استثنایی نیست ، فرارا تصریح می کند ، “اوج سرما آخر هفته خواهد بود. به طور خاص ، بین شنبه و یکشنبه حداقل 1 در رم و میلان ، -2 در دشت ها ، بین -2 تا -5 در دره های مرکزی و شمالی آپنین خواهیم داشت. “زیر صفر بیشتر شهرها در شمال شمالی وجود خواهد داشت و انتظار می رود از دریای آدریاتیک (برپا ، كیئتی ، اكویلا) ، همچنین در پوتنزا ، و در شمال غربی – در لیورنو و جنوا برف برف پیش بینی شود.

“زمستان – اظهار داشت: هواشناس در 3bmeteo.com – به نظر می رسد مانند روزهای گذشته ، سرد و ناپایدار باشد. ممکن است در پایان هفته آینده هوا در شمال همراه با برف در کوه های آلپ بد باشد.” پیشرفت یخی نیز احساس خواهد شد در سیسیل ، جایی که میسترال هنوز به شدت منفجر خواهد شد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *